Orgie z udziałem panienek w Suwałkach. Policjant Marek rozwiązał problem [FOTO]

i

Autor: Pixabay "Wyrażamy dużą wdzięczność Panu Dzielnicowemu, tym bardziej, ze dotychczasowe nasze skargi były bezskutecznie, pogłębiały tylko naszą bezradność." - napisali w liście mieszkańcy bloku.

Orgie z udziałem panienek w Suwałkach. Dzielnicowy SZYBKO rozwiązał problem [FOTO]

2020-09-28 14:24

Mieszkańcy jednego z bloków w centrum Suwałk od pewnego czasu przeżywali gehennę. Właścicielka lokalu wyjechała za granicę i zostawiła swoje mieszkanie pod opiekę znajomym. Niestety w pewnym momencie, jak relacjonują sąsiedzi, mieszkanie zamieniło się w zwyczajną melinę. W mieszkaniu odbywały się huczne imprezy i "orgie z udziałem panienek." Dzielnicowy rozwiązał problem, za co otrzymał podziękowanie od mieszkańców bloku.

Z czym musieli mierzyć się suwalczanie? Jak czytamy w liście skierowany do Komendanta Miejskiej Policji w Suwałkach, "były to orgie z udziałem panienek, zrzucenie metalowej gaśnicy z balkonu IV piętra na chodnik, plucie z balkonu, zrzucanie petów, niedopałków, hałaśliwe zachowania na balkonie, głośna muzyka". Przy czym jest to opis tylko ostatnich wydarzeń.

Czytaj też: Ale dlaczego filet z kurczaka? Dziwna sytuacja w centrum Białegostoku [FOTO]

Dzielnicowy Marek skutecznie zareagował na składane przez suwalczan skargi. - Dopiero kiedy dzielnicowy skontaktował się z właścicielką mieszkania i nakreślił sytuację, w drzwiach jej lokalu zostały wymienione zamki, a w klatce zapanował, jak to określili mieszkańcy - "wyczekiwany spokój i bezpieczeństwo" - informuje oficer prasowy policji w Suwałkach.

Zobacz też inne artykuły:

List z podziękowaniami dla policjanta

i

Autor: KMP Suwałki List z podziękowaniami dla policjanta
M jak miłość. Michał przyzna, że z Joasią chodziło mu tylko o seks! Popełni największy błąd swojego życia