Suwałki. Kinga choruje na nowotwór. Los postanowił odebrać mi dotychczasowe, szczęśliwe życie

i

Autor: Kinga Tomkiewicz/archiwum rodzinne Suwałki. Kinga choruje na nowotwór. "Los postanowił odebrać mi dotychczasowe, szczęśliwe życie"

Kinga Tomkiewicz choruje na nowotwór. "Los postanowił odebrać mi szczęśliwe życie"

2022-01-11 10:21

Kinga Tomkiewicz (26 l.) z Suwałk choruje na nowotwór złośliwy tkanki łącznej i innych tkanek miękkich. Kobieta walczy o zdrowie, bo ma dla kogo żyć. 26-latka ma kochającego męża i dwójkę wspaniałych dzieci: 8-letnią córeczkę i 3-letniego synka. - Niestety okrutny los postanowił odebrać mi dotychczasowe, szczęśliwe życie - pisze kobieta i prosi o wsparcie finansowe w tej nierównej walce z nowotworem.

Dojazdy do lekarzy, leki, wizyty u specjalistów - to wszystko pochłania mnóstwo pieniędzy, tymczasem w rodzinie aktualnie pracuje tylko mąż pani Kingi. Kobieta całą swoją energię skupia na walce w powrocie do zdrowia. Ma dopiero 26 lat i całe życie przed sobą. - Pragnę żyć dla mojej rodziny, patrzeć jak dorastają moje dzieci - napisała pani Kinga Tomkiewicz. Młoda kobieta od grudnia 2020 roku zmagała się z potwornym bólem lewej ręki. Początkowo lekarze przepisywali jej antybiotyki i maści przeciwbólowe. W końcu jeden z lekarzy skierował ją na badanie tomografem. Znalezione zmiany wskazywały na nowotwór kości łokciowej. Ostatecznie diagnoza: nowotwór złośliwy tkanki łącznej i innych tkanek miękkich. - Teraz czekam na kolejny tomograf, by sprawdzić czy nie ma przerzutów winnych częściach ciała. Biopsja, chemioterapia, leki - obawia się pani Kinga.

Pomóc pani Kindze można wpłacając pieniądze na tej stronie: Na dalszą walkę z nowotworem.

Czytaj też: Podlaskie. Dr. Grzegorz Roszkowski nie żyje. Ogromny szok. "Wspaniały człowiek i lekarz"

Dr Janusz Meder o tym, co możemy zrobić, żeby wcześnie wykryć nowotwór