Suwałki. Kogoś tu poniosło! Kobieta tańczyła na DK 8. Wokół TIR-y

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Suwałki. Kogoś tu poniosło! Kobieta tańczyła na DK 8. Wokół TIR-y

Suwałki. Kogoś tu poniosło! Kobieta tańczyła na DK 8. Wokół TIR-y

2021-03-07 12:20

Nietypową interwencję przeprowadził patrol suwalskiej drogówki. Policjanci otrzymali zgłoszenie o człowieku leżącym w przydrożnym rowie. Gdy pojechali na miejsce, zobaczyli kobietę, która tańczyła pomiędzy tirami. Jak się okazało 46-latka była nietrzeźwa. Mieszkanka gminy Suwałki spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Do tej sytuacji doszło pod koniec tego tygodnia. Policjanci z Suwałk otrzymali informacje, że w przydrożnym rowie przy DK 8 leży człowiek. W miejscowości Czerwonka policjanci zauważyli kobietę tańczącą na środku drogi. Tańczyła również między TIR-ami, zmuszając zdezorientowanych kierowców do hamowania. - Już po chwili okazało się, co było przyczyną tak nieodpowiedzialnego zachowania mieszkanki gminy Suwałki - informuje oficer prasowy policji. - Badanie stanu trzeźwości 46-latki wykazało, że miała ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Kobieta usłyszała zarzut spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, za co grozi kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Czytaj też: Podlaskie. Młody rowerzysta nie żyje. 27-latek przyszedł na komisariat i przyznał się, że to on potrącił 25-latka

Podlaskie. Dwóch młodych motocyklistów uciekało przed policjantami. 19-latek wywrócił się