Suwałki. Mężczyzna dźgnięty nożem. Policjanci zatrzymali jedną osobę

i

Autor: KMP Suwałki Suwałki. Mężczyzna dźgnięty nożem. Policjanci zatrzymali jedną osobę

Suwałki. Mężczyzna dźgnięty nożem. Policjanci zatrzymali jedną osobę

2020-11-24 12:58

Policjanci z Suwałk (woj. podlaskie) zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dźgnięcie nożem 50-letniego mieszkańca miasta. Do zdarzenia miało dojść w jednym z mieszkań podczas libacji alkoholowej. Zatrzymany suwalczanin usłyszał już zarzut i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie.

Do tego zdarzenia doszło w minioną sobotę w Suwałkach. Późnym popołudniem policjanci otrzymali zgłoszenie, o rannym mężczyźnie znajdującym przy jednym z rond w mieście.

- Przybyły na miejsce zdarzenia patrol zastał zgłaszających i wezwaną przez nich karetkę pogotowia, której załoga udzielała już pomocy pokrzywdzonemu - informuje oficer prasowy policji. - Pracujący nad sprawą śledczy ustalili, że w miejscu zamieszkania pokrzywdzonego, podczas libacji alkoholowej, został on dźgnięty nożem przez innego mężczyznę.

Jeszcze tego samego dnia, policjanci ustalili dane podejrzanego i zatrzymali 43 latka na terenie miasta. Od mężczyzny wyczuwalna była silna woń alkoholu. Podejrzany usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Suwalczanie oskarżeni o handel ludźmi. Prokuratura: zmuszali do pracy, zabierali wynagrodzenie

Białystok. Pies wyrzucony z 8. piętra. Policja zatrzymała dwie osoby