Szansa na sukces wraca na antenę TVP. W lutym ruszają castingi. Zobacz, gdzie będą przesłuchania [WIDEO]

i

Autor: Pixabay Szansa na sukces wraca na antenę TVP. W lutym ruszają castingi. Zobacz, gdzie będą przesłuchania [WIDEO]

Szansa na sukces wraca na antenę TVP. W lutym ruszają castingi. Zobacz, gdzie będą przesłuchania [WIDEO]

2019-02-08 9:38

Kultowy muzyczny program "Szansa na sukces" wraca do telewizji. W lutym, w czterech polskich miastach odbędą się przesłuchania. W niedzielę 17 lutego odbędzie się casting w Białymstoku.

Po kilku latach przerwy do Telewizji Publicznej wraca kultowy muzyczny talent show - Szansa na sukces. W lutym w czterech miastach w Polsce odbędą się castingi. Wśród miast jest także Białystok. Przesłuchania do programu odbędą się w naszym mieście w niedzielę 17 lutego w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury Spodki w Białymstoku.

Czytaj także: The Voice Kids. Białostoczanka Julia Borowik brawurowo zaśpiewała "Lustra" Natalii Szroeder [WIDEO]

Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 9 i będą trwały przez cały dzień do godz. 21. Zgłoszenia są przyjmowane do godziny 18. Na casting mogą się zgłosić osoby, które mają ukończone 12 lat. Organizatorzy proszą o przygotowanie dwóch dowolnie wybranych polskich utworów. Można zaśpiewać a cappella lub też przynieść podkład muzyczny nagrany na pendrive lub na innym nośniku. Identyczne zasady będą obowiązywać podczas castingów w innych miastach.

Szansa na sukces 2019 - gdzie będą castingi?

  • 16 lutego - Warszawa (ul. Woronicza 17, siedziba TVP - sala projekcyjna w bloku F)
  • 17 lutego - Białystok (ul. świętego Rocha 14, Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury)
  • 24 lutego - Gdańsk (ul.Powstańców Warszawskich 25, Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu)
  • 24 lutego - Katowice (ul. Grażyńskiego 47, Miejski Dom Kultury "Koszutka")

Pełna nazwa muzycznego programu brzmi "Szansa na sukces Opole 2019". Jego zwycięzca będzie mógł wziąć udział w koncercie "Debiuty" podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Kasia Stankiewicz w Szansie na sukces, 1995 rok

Program "Szansa na sukces" był emitowany od 1993 roku do 2012 roku. Proste zasady i niesamowicie sympatyczny prowadzący spowodowały to były główne cechy "Szansy". Zakończenie emisji była związana z odejściem z programu Wojciecha Manna, który prowadził "Szansę na sukces" od początku jej istnienia. Program wylansował wiele gwiazd polskiej muzyki m.in.: Kasię Cerekwicką, Annę Wyszkoni, Justynę Steczkową czy Dominikę Gawędę. Nie wiadomo, kto miałby zastąpić Wojciecha Manna w roli prowadzącego.

ZOBACZ WIDEO: Trwają poszukiwania 18-letniej Nikoli Piątkowskiej