The Voice Kids. Białostoczanka Julia Borowik brawurowo zaśpiewała Lustra Natalii Szroeder [WIDEO]

i

Autor: The Voive Kids 2/YouTube The Voice Kids. Białostoczanka Julia Borowik brawurowo zaśpiewała "Lustra" Natalii Szroeder [WIDEO]

The Voice Kids. Białostoczanka Julia Borowik brawurowo zaśpiewała "Lustra" Natalii Szroeder [WIDEO]

2019-02-07 13:17

12-letnia Julia Borowik zachwyciła jurorów w programie The Voice Kids. W najbliższą sobotę znowu będzie można ją zobaczyć na TVP 2.

W drugim sezonie muzycznego show TVP możemy oglądać białostoczankę Julię Borowik. 12-latka znakomicie zaśpiewała hit Natalii Szroeder pod tytułem "Lustra". Jej występ zachwycił jurorów. Swoje krzesła obrócili członkowie Afromental, Dawid Kwiatkowski i Cleo. Julia na swoją trenerkę wybrała Cleo.

Czytaj także: Przyjaciele z Choroszczy wystąpili w programie Familiada. Doszli do finału [WIDEO]

Na oficjalnej stronie The Voice of Kids możemy przeczytać, że 12-letnia Julka chciała uczyć się grać na gitarze, jednak w szkole muzycznej zaproponowano jej saksofon i to był strzał w dziesiątkę. Utalentowana muzyczka łączy teraz dwie pasje, grę na instrumencie i śpiewnie, ale to przy tej drugiej, jej ojciec, dorosły mężczyzna ma gęsią skórkę i łzy w oczach.

Podczas przesłuchań zaśpiewała piosenkę Natalii Szroeder i odwróciła trzy fotele. Jej wykonanie tak zachwyciło Dawida, że uznał, iż autorka utworu koniecznie musi go usłyszeć. Szybko sięgnął po telefon i młoda wokalistka zaśpiewała dla swojej idolki.

– Jak pięknie! – wzruszyła się Natalia.

W najbliższą sobotę Julia znowu zaśpiewa. Emisja programu o godzinie 20:05 na TVP 2. W The Voice Kids rozpocznie się kolejny etap - Bitwy. Zwyciężczynią pierwszej edycji The Voice Kids była Roksana Węgiel, która, przypomnijmy, zwyciężyła dziecięcą Eurowizję.

ZOBACZ WIDEO: Kulisy programu The Voice Kids