Poszukiwany 47-latek

i

Autor: KPP Kolno Poszukiwany 47-latek

Ten mężczyzna jest podejrzany o popełnienie strasznej zbrodni. MAKABRYCZNE szczegóły zabójstwa 36-letniej Beaty

2020-10-02 15:11

Policjanci poszukują 49-letniego Janusza F. podejrzanego o to, że w miejscowości Brzozowo na Podlasiu zabił swoją żonę. Jak ustalił reporter "Super Expressu", 36-latkę wiszącą na sznurze zaczepionym do framugi drzwi odnalazł jej 16-letni syn po powrocie ze szkoły do domu. Policjanci ustalili, że kobieta nie mogła sama targnąć się na życie.

Policjanci z Kolna (woj. podlaskie) poszukują Janusza F. podejrzanego o dokonanie zabójstwa żony. Do zbrodni miało dojść 30 września 2020 roku, w miejscowości Brzozowo.

AKTUALIZACJA: Brzozowo. 36-letnia Beata nie żyje. Jej powieszone zwłoki znalazł syn [ZDJĘCIA]

- W środę 30 września otrzymaliśmy zgłoszenie o zamachu samobójczym dokonanym w miejscowości Brzozowo przez 36-letnią kobietę. Na miejscu ustaliliśmy jednak, że nie mogła ona sama tego dokonać, co ostatecznie potwierdziła wykonana dzisiaj (tj. w piątek 2 października) sekcja zwłok – informuje Marcin Gajdamowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Kolnie.

Prokurator dodaje, że Janusz F. (49 l.), podejrzany o zabójstwo żony Beaty (+36 l.), poszukiwany jest już od środy. – Dotychczas w okolicach miejscowości Jeże niedaleko Pisza (woj. warmińsko-mazurskie) odnaleźliśmy samochód i telefon mężczyzny; jego samego wciąż jednak nie mamy – relacjonuje prok. Gajdamowicz.

Czytaj też: Policjanci z Łomży wydali za nim list gończy. Rozpoznajesz Emila? [FOTO]

Jak się dowiedzieliśmy, 36-latkę wiszącą na sznurze zaczepionym do framugi drzwi odnalazł jej 16-letni syn po powrocie ze szkoły do domu.

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego 47-latka bądź mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie, policja prosi o kontakt telefoniczny pod numerem 47 718 22 12 lub 47 711 23 05 lub 112.

Czytaj też: Jest coraz gorzej w Podlaskiem. Rekordowy przyrost zakażeń. Strefa czerwona

Zatrzymanie złodzieja ferrari