Brzozowo. 36-letnia Beata nie żyje. Jej powieszone zwłoki znalazł syn. Teraz policja szuka TEGO człowieka [ZDJĘCIA]

i

Autor: KPP Kolno Brzozowo. 36-letnia Beata nie żyje. Jej powieszone zwłoki znalazł syn. Teraz policja szuka TEGO człowieka [ZDJĘCIA]

Brzozowo. 36-letnia Beata nie żyje. Jej powieszone zwłoki znalazł syn. Teraz policja szuka TEGO człowieka [ZDJĘCIA]

2020-10-03 18:48

We wsi Brzozowo (woj. podlaskie) doszło do niewyobrażalnego dramatu. 16-latek po powrocie ze szkoły, znalazł w domu zwłoki swojej matki. Początkowo wszystko wskazywało na samobójstwo, ale wykluczyła to sekcja zwłok. Teraz policjanci szukają Janusza F. 49-latek jest podejrzany o dokonanie zabójstwa swojej żony. Tropy prowadzą do woj. warmińsko-mazurskiego.

W środę 30 września prokuratura otrzymała informację, że we wsi Brzozowo (pow. kolneński) doszło do samobójstwa 36-letniej kobiety.

Na miejscu ustaliliśmy jednak, że kobieta nie mogła sama tego dokonać, co ostatecznie potwierdziła wykonana w piątek 2 października sekcja zwłok – informuje Marcin Gajdamowicz, szef Prokuratury Rejonowej w Kolnie.

AKTUALIZACJA: Zabójstwo 36-letniej Beaty. Trwają poszukiwania jej męża. Sąsiedzi: On był tyranem, strasznie nerwowy [ZDJĘCIA]

Poszukiwania 49-letniego Janusza F. rozpoczęły się już w środę. – Dotychczas w okolicach miejscowości Jeże niedaleko Pisza (woj. warmińsko-mazurskie) odnaleźliśmy samochód i telefon mężczyzny; jego samego wciąż jednak nie mamy – relacjonuje prok. Gajdamowicz.

Czytaj też: Policjanci z Łomży wydali za nim list gończy. Rozpoznajesz Emila? [FOTO]

Jak udało nam się ustalić, 36-latkę wiszącą na sznurze zaczepionym do framugi drzwi odnalazł jej 16-letni syn po powrocie ze szkoły do domu.

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego mężczyznę bądź mogące udzielić jakichkolwiek informacji, są proszone o kontakt z policją - tel. 47 718 22 12 lub 47 711 23 05 lub 112.

Policjanci szukają tego człowieka. Jest podejrzany o dokonanie zabójstwa swojej żony

i

Autor: KPP Kolno Policjanci szukają tego człowieka. Jest podejrzany o dokonanie zabójstwa swojej żony
Podlasie w strachu po zabójstwie 36-latki. "Boimy się, że Janusz wróci i coś nam zrobi"