To było czołowe zderzenie. Kobieta zmarła w szpitalu. Tragiczny wypadek niedaleko Bielska Podlaskiego

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok To było czołowe zderzenie. Kobieta zmarła w szpitalu. Tragiczny wypadek niedaleko Bielska Podlaskiego

To było czołowe zderzenie. Kobieta zmarła w szpitalu. Tragiczny wypadek niedaleko Bielska Podlaskiego

2021-01-07 7:39

Skoda zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z BMW. Do szpitala trafiła kobieta kierująca skodą, ale życia 65-latki nie udało się uratować. Policjanci z Bielska Podlaskiego ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku.

W środę wieczorem (6.01.2021) na drodze wojewódzkiej między Bielskiem Podlaskim, a miejscowością Narew, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Ten tragiczny wypadek miał miejsce niedaleko miejscowości Biała, około godz. 19:43.

Czytaj też: Krzyki na stacji benzynowej w Sztabinie. Przyjechała policja. Zaskakujące odkrycie

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 65-letnia kobieta kierując skodą na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z BMW kierowanym przez 23-letniego kierowcę - informuje nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji.

Kobieta kierująca skodą oraz dwie pozostałe osoby została zabrana do szpitala. Niestety 65-latka zmarła na skutek odniesionych obrażeń. 

Policjanci ustalają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

TRAGICZNY WYPADEK w Dolnośląskiem! Ciężarówka ZMIAŻDŻYŁA staruszka