Wypadek w Podlaskiem

Toyota uderzyła dachem w drzewo. W środku kobieta z 4-letnim dzieckiem

2023-01-17 8:10

Policjanci z Bielska Podlaskiego ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek (16 stycznia) na drodze wojewódzkiej nr 681 (trasa Brańsk – Łapy). Toyota kierowana przez 31-latkę wpadła w poślizg i uderzyła dachem w drzewo. Autem podróżowało również 4-letnie dziecko.

W miniony poniedziałek w woj. podlaskim doszło do 3 wypadków drogowych, w których 1 osoba zginęła a 2 zostały ranne, poinformował podinspektor Tomasz Krupa, rzecznik prasowy podlaskiej policji. W poniedziałek rano (około godz. 7) w rejonie miejscowości Świrydy samochód uderzył w drzewo. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca toyotą 31-latka prawdopodobnie wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem, następnie zjechała na pobocze, gdzie uderzyła w drzewo - przekazali policjanci. Kobieta oraz podróżujące z nią 4-letnie dziecko trafili do szpitala. Na miejscu zdarzenia działali strażacy z Bielska Podlaskiego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów straży pożarnej zastano samochód osobowy Toyota Corolla stojący na poboczu jezdni po uderzeniu dachem w drzewo. Autem podróżowała kobieta z dzieckiem. Oboje znajdowali się wewnątrz rozbitego pojazdu, a dostęp do nich był utrudniony - podał bryg. Marcin Sawicki, KP PSP w Bielsku Podlaskim. Szczegółowe okoliczności tego wypadku ustalają policjanci.

Sonda
Czy młodzi kierowcy jeżdżą mniej rozważnie niż starsi kierujący?
Tragiczny wypadek w Lublinie. Nie żyją nastolatkowie. Samochód którym jechali jest całkowicie zmiażdżony!