Zdesperowana matka zadzwoniła na policję. Syn wpadł w szał

i

Autor: KWP Białystok Zdesperowana matka zadzwoniła na policję. Syn wpadł w szał

Rodzinny dramat

Tykocin. Zdesperowana matka zadzwoniła na policję. Syn wpadł w szał. Rodzinie założono niebieską kartę

2023-11-17 12:52

Gdy 35-latek po raz kolejny wszczął awanturę, jego matka straciła cierpliwość i wezwała policję. Mężczyzna był bardzo agresywny. Trafił do aresztu; policjanci założyli rodzinie niebieską kartę.

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów w gminie Tykocin doszło do awantury. - Ze zgłoszenia wynikało, że syn kobiety, która prosiła o pomoc, awanturuje się, jest pod wpływem alkoholu, wyzywa i jest agresywny - informuje oficer prasowy KMP w Białymstoku. Policjanci udali się na miejsce. Drzwi otworzyła przestraszona kobieta, która powiedziała, że jej syn jest agresywny, krzyczy na nią, wyzywa, zniszczył jej okno. Wyrodny syn wciąż znajdował się w pokoju na piętrze. Policjanci poszli z nim porozmawiać. Od mężczyzny dało się wyczuć alkohol.

Mężczyzna na widok matki znów zaczął być agresywny. 35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze wdrożyli procedurę niebieskiej karty - dodaje oficer prasowy. Okazało się, że mężczyzna znęcał się nad swoimi rodzicami od marca. 35-latek usłyszał już zarzut. Za znęcanie się grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wyrok dla Grzegorza B., który znęcał sie nad malutką Lena i zamordował sześciomiesięcznego Maksia
Sonda
Czy jako kobieta doświadczyłaś kiedyś przemocy domowej?