W niedzielę premiera filmu Władcy przygód. Stąd do Oblivio. Zdjęcia powstawały m.in. w Białymstoku. Mamy do rozdania bilety na premierę

i

Autor: Jarosław Sosiński/materiał dystrybutora W niedzielę premiera filmu "Władcy przygód. Stąd do Oblivio". Zdjęcia powstawały m.in. w Białymstoku. Mamy do rozdania bilety na premierę

W niedzielę premiera filmu "Władcy przygód. Stąd do Oblivio". Zdjęcia powstawały m.in. w Białymstoku. Mamy do rozdania bilety na premierę

2019-01-17 12:26

„Władcy Przygód. Stąd do Oblivio” to pierwszy od lat polski film dla dzieci i młodzieży zrobiony z tak dużym rozmachem i oryginalnością. Premiera już w najbliższą niedzielę  w kinie Forum. Mamy bilety do rozdania.

W najbliższą niedzielę 20 stycznia odbędzie się białostocka premiera filmu pod tytułem "Władcy przygód: Stąd o Oblivio". Zdjęcia do tej produkcji powstawały m.in. w Białymstoku i regionie. Na filmie rozpoznamy również białostockich aktorów.

O czym opowiada film?

Franek i Izka – główni bohaterowie filmu – odkryją, że nie trzeba być superbohaterem, aby przeżyć superprzygodę. Uruchamiając tajemniczy gramofon, przypadkiem sprowadzą do ziemskiego wymiaru Eddiego – uciekiniera z krainy Oblivio. Skierują tym samym na siebie gniew Łowców Głów, którzy za wszelką cenę będą chcieli ukarać zbiega. „Za wszelką cenę” oznacza, że nie zawahają się zdeatomizować każdego, kto stanie im na drodze.

Czytaj także: Woj. Podlaskie. Latający jeleń uchwycony na kamerze! Hit internetu! [WIDEO]

Obejrzyjcie klimatyczny zwiastun tej produkcji:

Na szczególną uwagę zasługuje wyjątkowa muzyka, za którą odpowiada m. in. Carl Rydlund. Twórca pracował przy takich amerykańskich hitach jak „Interstellar” i „Dunkierka”. Przy „Władcach przygód” odpowiadał za orkiestrację, a muzykę skomponował Fred Emory Smith. Z kolei będącą tematem muzycznym filmu Władcy Przygód. Stąd do Oblivio piosenkę wykonał pochodzący z Lipska na Podlasiu Janusz Panasewicz.

Dla naszych czytelników i słuchaczy Radia Eska mamy dziewięć podwójnych zaproszeń na ten film. Chcecie bilety? Piszcie na bialystok@eska.pl. Kto pierwszy, ten lepszy. W wiadomości wystarczy podać swoje imię i nazwisko. Jeżeli wygrasz - odpiszemy. Bilety będą do odebrania w czwartek do godziny 16 oraz w piątek w godzinach 8 - 16.

Film będzie można obejrzeć 20 stycznia w niedzielę o godzinie 19. Kino Forum, ul. Legionowa 5 - Białystok.