Walentynki z Polsatem. Na scenie OiFP zasiedli lekarze, żołnierze, policjanci, pracownicy sanepidu [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: Mateusz Duchnowski/UMWP Walentynki z Polsatem. Na scenie OiFP zasiedli lekarze, żołnierze, policjanci, pracownicy sanepidu [ZDJĘCIA, WIDEO]

Walentynki z Polsatem. Na scenie OiFP zasiedli lekarze, żołnierze, policjanci, pracownicy sanepidu [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-15 7:41

W niedzielę 14 lutego telewizja Polsat transmitowała koncert "Walentynki z Polsatem", który odbył się na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Wśród zaproszonych artystów byli m.in. Beata Kozidrak, Michał Szpak i Michał Wiśniewski. Największe polskie gwiazdy zaśpiewały z okazji przypadającego na niedzielę święta zakochanych.

Na widowni zasiedli przedstawiciele personelu medycznego, żołnierzy 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej, strażaków, policjantów, pracowników Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. - Dziś jest święto zakochanych, dlatego tej miłości życzę wam jak najwięcej w całym waszym życiu – powiedział marszałek woj. podlaskie Artur Kosicki. - Chciałbym także, w imieniu własnym i mieszkańców regionu, podziękować pracownikom ochrony zdrowia, inspekcji sanitarnej, służbom mundurowym i wszystkim, którzy walczą na pierwszej linii frontu pandemii. Dziękuję bardzo serdecznie, że dbaliście i dbacie o nasze zdrowie i wspólne bezpieczeństwo.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Koncert poprowadzili duet Wiktoria Gąsiewska i Jurek Mielewski. Na scenie wystąpili Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Grzegorz Markowski w duecie z córką Patrycją, Beata Kozidrak, Golec uOrkiestra, Paulla, Eleni, Anna Wyszkoni oraz zespół Farba.

Wydarzenie współorganizowało Województwo Podlaskie oraz Opera i Filharmonia Podlaska - Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku. Zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego i przepisów, które obowiązują w Polsce od 12 lutego, frekwencja na widowni podczas walentynkowego wieczoru wyniosła 50 procent zajętych miejsc.

Czytaj też: Stracił MAJĄTEK! Koszmar mieszkańca Białegostoku. To już PLAGA. Policjanci OSTRZEGAJĄ. Zobacz jak działają oszuści!