Wasilków. Osobówka zderzyła się czołowo z ciężarówką. Kierowca nie miał szans na przeżycie

i

Autor: Internauta Lech/Kolizyjne Podlasie Wasilków. Osobówka zderzyła się czołowo z ciężarówką. Kierowca nie miał szans na przeżycie

Wasilków. Osobówka wbiła się pod ciężarówkę! Kierowca nie miał szans na przeżycie

2021-07-02 16:38

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w Wasilkowie na DK 19. W czołowym zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką, zginął kierowca osobówki. - Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - mówi Katarzyna Zarzecka, oficer prasowa policji w Białymstoku.

Do tego tragicznego wypadku doszło w piątek około godz. 14. W Wasilkowie, na zjeździe z DK 8 na DK 19 w kierunku Sokółki samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Zdjęcie z wypadku pochodzi z grupy Kolizyjne Podlasie. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadąca od strony Sokółki osobówka nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze wskutek czego wjechała wprost pod nadjeżdżający z naprzeciwka samochód ciężarowy - informuje Katarzyna Zarzecka z Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku. W tym wypadku zginęła jedna osoba: to kierowca osobówki. Policjanci od nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. - Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - dodaje oficer prasowa. Czytaj też: Andrzej i Gienek z Plutycz dostali za darmo belarkę. Fala hejtu. "I zaraz w pokrzywach będzie stać"

Kisielnica. 21-letni Sebastian zginął, gdy czekał na zielone światło

Zobacz zdjęcia: Zwierki. Wypadek na DK 19. Ciężarówka wjechała na posesję! Kierowca zabrany do szpitala

Sonda
Czy na podlaskich drogach jest bezpiecznie?