Andrzej i Gienek z Plutycz dostali za darmo nową belarkę. Internauci są oburzeni [ZDJĘCIA, WIDEO]

i

Autor: Agrounia Andrzej Onopiuk (z lewej) i Michał Kołodziejczak, lider Agrounii, która w imieniu internautów przekazała rolnikom nową belarkę.

Andrzej i Gienek z Plutycz dostali za darmo belarkę. Fala hejtu. "I zaraz w pokrzywach będzie stać"

2021-07-01 18:01

Andrzej i Gienek z Plutycz mają nową belarkę! Zrzutka pieniędzy zorganizowana przez Agrounię okazała się wielkim sukcesem. Bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie" wsparło 1381 osób z całej Polski. Udało się zebrać więcej niż planowano. Na oficjalnym fanpage'u Agrounii, która przekazała rolnikom lśniącą maszynę, pojawiło się bardzo dużo komentarzy. Dominują opinie pozytywne, jednak część osób nie kryje oburzenia i podkreśla, że Andrzej i Gienek na darmową belarkę po prostu nie zasługują.

Przekazanie belarki dla Andrzeja i Gienka z Plutycz odbyło się w niezwykle doniosłej atmosferze. Maszyna wjechała do Plutycz na naczepie ciężarówki. Wzdłuż drogi płonęły zielone flary. Pod domem Andrzeja i Gienka było mnóstwo ludzi. - Andrzej i Gienek są niesamowici - możemy przeczytać na fanpage'u Agrounii, która relacjonowała w internecie moment przekazania maszyny. - Przekonał się każdy kto ich poznał. Są gościnni, autentyczni i uczciwi. Na co dzień harują od świtu do zmierzchu. Poprzednia belarka uległa zniszczeniu podczas ostatniego sezonu. Przy 50 hektarowych gospodarstwie, w którym jest dużo zwierząt, prasa jest niezbędna. Belarka to inaczej prasa, maszyna rolnicza służąca do zbierania m.in. siana, które jest następnie prasowane, a potem wiązane w bele. Co ciekawe, jednym z odcinków serialu "Rolnicy. Podlasie" 38-letni Andrzej powiedział wprost, że gdyby miał wybór między ładowarką (pojazd służący m.in. do usuwania obornika), a belarką to zdecydowanie bardziej wolałby właśnie belarkę. I oto jest!

Wydarzenie związane z przekazaniem belarki odbiło się szerokim echem w internecie. Fani podzielili się na tych, którzy kibicują Andrzejowi i Gienkowi oraz na tych, którzy twierdzą, że panowie po prostu nie zasługują na darmową maszynę. "I zaraz w pokrzywach będzie stać bo ludzie jak dali to dadzą znowu", "W nowym sezonie zobaczymy jak belarka się rozpada", "mi też by się przydała belarka mam 30h pola". Wybraliśmy tylko te najdelikatniejsze komentarze. Jedna z internautek stanęła w obronie rolników zamieszczając w sieci taką oto opinię:

I cieszę się bardzo. Ktoś kto chciał im pomóc to pomógł a kto nie chciał to nie. Ogólnie lubię ich bo są prostymi ludźmi choć gdyby lepiej myśleli mieliby lepsze warunki. Ale nikt nie zabroni ludziom wpłacać datków i być Gienkowi i Andrzejowi gwiazdami Rolników z Podlasia. Jak komuś żal dupę ściska proszę iść do programu mieć mnóstwo gości codziennie i po prostu BYĆ SOBĄ! Oni na pewno nie spodziewali się takiego potoku wydarzeń że będą sławni i będą mieli nowa belarkę od ludzi z dobrymi sercami itp.

Rolnicy. Podlasie. Ile zarabiają bohaterowie serialu? | ESKA XD - Hotplota #26

38-letni Andrzej często podkreślał, że belarka jest jego marzeniem. Teraz, gdy to marzenie się ziściło, czas na kolejne inwestycje w gospodarstwie. W tym roku powstało szambo, zaś w domu zamontowano bojler i umywalkę. Być może wkrótce powstanie w pełni wyposażona łazienka. - No i belarka ważna, i łazienka, ważna i dziewczyna ważna. Najpierw to niech dziewczynę gdzieś sobie kupi poszuka. Maszynę na dwóch nogach trzeba sobie kupić - powiedział w jednym odcinków 67-letni Gienek, ojciec Andrzeja. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz to istny macho! Podał liczbę kobiet! Niewiasty ustawiają się do niego w kolejce

Andrzeja i Gienka z Plutycz można oglądać w każdą niedzielę w serialu "Rolnicy. Podlasie". Produkcja Fokus TV jest emitowana o godz. 20. Wcześniej można oglądać powtórki. W najbliższym odcinku (4.07) Sławek opowie, w jaki sposób zaprzyjaźnił się z Gienkiem. Kim jest Gienek i Andrzej? Sprawdźcie te artykuły: Gienek z Plutycz. Kim jest gwiazda serialu "Rolnicy. Podlasie"?Cała prawda o Andrzeju z Plutycz

Czytaj też: Gienek i Andrzej z Plutycz muszą się tłumaczyć. Fani pytają: A gdzie belarka? [ZDJĘCIA]