Wysokie Mazowieckie. Kontrola hondy. Policjanci wyczuli TEN zapach. Dwie młode osoby usłyszały zarzuty

2020-07-16 12:49 vera
Wysokie Mazowieckie. Kontrola hondy. Policjanci wyczuli TEN zapach. Dwie młode osoby usłyszały zarzuty
Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Wysokie Mazowieckie. Kontrola hondy. Policjanci wyczuli TEN zapach. Dwie młode osoby usłyszały zarzuty

Policjanci z Wysokiego Mazowieckiego (woj. podlaskie) zatrzymali 20 i 17-latka, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Podejrzani już usłyszeli zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę w nocy policjanci z Wysokiego Mazowieckiego zatrzymali do kontroli drogowej hondę. Mundurowi wyczuli zapach marihuany wydobywający się z wnętrza pojazdu.

- Wzbudziło to podejrzenie mundurowych, że kierowca lub jego  pasażer mogą mieć narkotyki - informuje oficer prasowy policji. - Przypuszczenia funkcjonariuszy potwierdziły się. 20-letni kierowca w portfelu miał foliową torebkę z zawartością białego proszku. Natomiast przy siedzeniu kierowcy mundurowi ujawnili kolejną torebkę foliową tym razem z suszem.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje to mefedron oraz marihuana. Również 17-letni pasażer w saszetce ukrył foliową torebkę z suszem, prawdopodobnie z marihuaną. W Polsce wykryto nowy, BARDZO NIEBEZPIECZNY narkotyk. Jego zażycie grozi śmiercią

Czytaj: Białystok. Uciekał policjantom SKACZĄC po balkonach, wskoczył do mieszkania... policjanta

Od kierowcy hondy pobrano krew do badań na zawartość środków odurzających i substancji psychotropowych w organizmie. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Syn Zenka Martyniuka stanął przed sądem za narkotyki! Zapadł wyrok: 5 miesięcy prac społecznych

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.