Zajezierce. Ciało kobiety i mężczyzny na prywatnej posesji! Makabra w Podlaskiem

i

Autor: SHUTTERSTOCK Ciało kobiety i mężczyzny znalezione na prywatnej działce w miejscowości Zajezierce pod Zabudowem w województwie podlaskim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ze służbami ratowniczymi skontaktował się mężczyzna, który miał udzielać pierwszej pomocy swojej żonie. Gdy na miejsce dotarła pomoc, okazało się, że obydwoje nie żyją. Sprawa znalezienia ciała kobiety i mężczyzny zajęła się Prokuratura Rejonowa w Białymstoku

Zajezierce. Ciało kobiety i mężczyzny na prywatnej posesji! Makabra w Podlaskiem

2021-06-03 11:03

Ciało 53-letniej kobiety i 63-letniego mężczyzny znalezione na prywatnej działce w miejscowości Zajezierce pod Zabudowem w województwie podlaskim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że ze służbami ratowniczymi skontaktował się mężczyzna, który miał udzielać pierwszej pomocy swojej żonie. Gdy na miejsce dotarła pomoc, okazało się, że obydwoje nie żyją. Sprawa znalezienia ciała kobiety i mężczyzny zajęła się Prokuratura Rejonowa w Białymstoku.

Zajezierce. Ciało kobiety i mężczyzny na prywatnej posesji! Makabra w Podlaskiem

Jak informuje PAP, 53-letniej kobiety i 63-letniego mężczyzny znaleziono na prywatnej działce w miejscowości Zajezierce pod Zabudowem w województwie podlaskim. Z nieoficjalnych informacji wynika, że w środę 3 czerwca wieczorem ze służbami ratowniczymi skontaktował się mężczyzna, który miał udzielać pierwszej pomocy swojej żonie. Gdy na miejsce dotarła pomoc, okazało się, że obydwoje nie żyją.

- Wyjaśniane są okoliczności tego zdarzenia - mówi PAP rzecznik Policji Podlaskiej Tomasz Krupa.

Sprawa znalezienia ciała kobiety i mężczyzny zajęła się Prokuratura Rejonowa w Białymstoku.

Czytaj też: Tajemnicza śmierć prof. Łapińskiego i jego żony. "Postanowiła pierwszy raz skorzystać z basenu, i nie skończyło się to dobrze"

Czytaj też: Zaginiona Sylwia z gminy Wizna nie żyje! Ciało 19-latki wyłowiono z rzeki

Wójt Piątnicy (woj. podlaskie) likwiduje niebezpieczne składowisko odpadów na prywatnej posesji pana Bolesława

Porwałem córkę żeby ją leczyć