Znany dziennikarz Tomasz Kuc nie żyje. 3 tygodnie był pod respiratorem

i

Autor: Facebook/Tomasz Kuc Znany dziennikarz Tomasz Kuc nie żyje. 3 tygodnie był pod respiratorem

Znany dziennikarz Tomasz Kuc nie żyje. 3 tygodnie był pod respiratorem

2020-11-23 7:38

Od trzech tygodni był pod respiratorem. Zmarł w niedzielę rano. Tomasz Kuc miał 58 lat. Według doniesień medialnych, chorował na COVID-19.

Tomasz Kuc przez wiele lat był związany z białostockim ośrodkiem TVP, gdzie współtworzył m.in. "Obiektyw". Pracował w Radiu Olsztyn i Radiu Kielce. Był redaktorem naczelnym Polskiego Radia 24. Tomasz Kuc był również instruktorem ZHP Chorągiew Białostocka.

Czytaj też: Podlaskie. Dzieci i dorośli UCIEKALI ze swoich mieszkań! W pożarze zginął mężczyzna. Tragedia w Krzysztoforowie [ZDJĘCIA]

Z żalem informujemy, że na Wieczną Wartę odszedł instruktor naszej Chorągwi, który piastował m.in. funkcje p.o. Komendanta Chorągwi, Przewodniczącego Chorągwianego Sądu Harcerskiego, członka Komendy Chorągwi oraz Rady Chorągwi a obecny wiceprzewodniczący Chorągwianego Sądu Harcerskiego hm. Tomasz Kuc - czytamy w pożegnalnym wpisie ZHP Chorągiew Białostocka.

Tomasz Kuc od 3 tygodni przebywał pod respiratorem. Jak podaje Polskie Radio RDC, dziennikarz był zakażony koronawirusem. Czytaj też: Nie żyje znany lekarz rodzinny z Białegostoku. "Nigdy nie odmówił pomocy"

Groby polskich muzyków rockowych. Tragiczne śmierci idoli młodzieży. Niezapomniani