Życzenia i wierszyki dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego 2021

2021-06-24 14:49
Zakończenie roku szkolnego w czasach pandemii koronawirusa w SP 26 w Toruniu
Autor: Paweł Skraba

Zakończenie roku szkolnego 2021 już w piątek 25 czerwca. O tym jak trudny był rok dla uczniów i nauczycieli zdają sobie sprawę wszyscy. Pandemia koronawirusa skutecznie utrudniała młodym ludziom naukę i egzaminy, zaś nauczycieli musieli diametralnie zmienić swój sposób pracy. Na zakończenie roku szkolnego 2021 warto pamiętać o nauczycielach. W tym artykule znajdziesz życzenia, wierszyki i rymowanki dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego 2021. W tym artykule znajdziesz życzenia, wierszyki i rymowanki dla nauczycieli. Podziękuj swojemu nauczycielowi i złóż mu piękne życzenia np.: Najlepszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku – jest wykształcenie. W podzięce za trud włożony w naszą edukację samych radości i sukcesów życzy klasa …

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

Drodzy nauczyciele! Dziękujemy Wam za wszystko, czego nas nauczyliście, za dobroć, opiekę i wychowanie. Dziękujemy za nakazy i zakazy, oraz wskazywanie dróg. Zawsze będziemy powracać do wspomnień z lat szkolnych z wielkim sentymentem.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej do fanów: W tym dniu nie przyjeżdżajcie!

Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące. Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące.

Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę. W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem.

Życzenia pochodzą ze strony wierszykolandia.pl

"To horror z dziećmi"? Emerytowana nauczycielka broni lodów Ekipy. "Komentery" Adama Federa.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE