Zakończenie roku szkolnego w czasach pandemii koronawirusa w SP 26 w Toruniu

i

Autor: Paweł Skraba

Życzenia i wierszyki dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego 2021

2021-06-24 14:49

Zakończenie roku szkolnego 2021 już w piątek 25 czerwca. O tym jak trudny był rok dla uczniów i nauczycieli zdają sobie sprawę wszyscy. Pandemia koronawirusa skutecznie utrudniała młodym ludziom naukę i egzaminy, zaś nauczycieli musieli diametralnie zmienić swój sposób pracy. Na zakończenie roku szkolnego 2021 warto pamiętać o nauczycielach. W tym artykule znajdziesz życzenia, wierszyki i rymowanki dla nauczycieli z okazji zakończenia roku szkolnego.

Zakończenie roku szkolnego 2021. W tym artykule znajdziesz życzenia, wierszyki i rymowanki dla nauczycieli. Podziękuj swojemu nauczycielowi i złóż mu piękne życzenia np.: Najlepszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku – jest wykształcenie. W podzięce za trud włożony w naszą edukację samych radości i sukcesów życzy klasa …

Dziękujemy za wszystkie starania, które wkładacie w nasze wychowanie i edukację. Wierzymy, ze Wasz wysiłek uczyni z nas ludzi mądrych i szlachetnych. Dziękujemy za codzienne, niezwykle trudne i mozolne budowanie naszych wnętrz. Zdajemy sobie sprawę, że na efekty Waszej pracy trzeba będzie czekać długo i cierpliwie, ale przyjdzie czas, kiedy stanie się ona widoczna. Dlatego jeszcze raz za wszystko dziękujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia!

Drodzy nauczyciele! Dziękujemy Wam za wszystko, czego nas nauczyliście, za dobroć, opiekę i wychowanie. Dziękujemy za nakazy i zakazy, oraz wskazywanie dróg. Zawsze będziemy powracać do wspomnień z lat szkolnych z wielkim sentymentem.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej do fanów: W tym dniu nie przyjeżdżajcie!

Wszyscy nasi kochani nauczyciele dla swoich uczniów cierpliwości mają wiele. Za naukę, za trud jaki jest wkładany przeogromny bukiet życzeń dziś składamy. Życzenia szczere, prawdziwe z uczniowskich serc płynące. Jak świeże kwiaty pachnące, kwitnące na naszej polskiej łące.

Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za każdy uśmiech, miłość, dobrą radę. W ciągu tych wszystkich lat, wychowując nas, staliście się naszymi przyjaciółmi, na których zawsze można polegać, którzy zawsze służą wsparciem.

Życzenia pochodzą ze strony wierszykolandia.pl

"To horror z dziećmi"? Emerytowana nauczycielka broni lodów Ekipy. "Komentery" Adama Federa.