Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej do fanów: W tym dniu nie przyjeżdżajcie!

2021-06-24 10:53
Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej do fanów: W tym dniu nie przyjeżdżajcie!
Autor: Telewizja Fokus TV/Pixabay Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej do fanów: W tym dniu nie przyjeżdżajcie!

Gienek i Andrzej mają do swoich fanów ważny apel. Gwiazdy serialu "Rolnicy. Podlasie" proszą fanów, aby w najbliższą niedzielę 27 czerwca nie przyjeżdżali do Plutycz. Dlaczego? Powód jest bardzo ważny. Mieszkańcy tej małej wsi na Podlasiu będą modlić się pod przydrożnymi krzyżami, a przez wieś przejdzie procesja. "Prosimy o uszanowanie naszej i mieszkańców prośby" - czytamy na fanpage'u Gienka i Andrzeja z Plutycz.

W niewielkich Plutyczach koło Bielska Podlaskiego mieszkają najsławniejsi rolnicy w Polsce: Gienek i Andrzej Onopiukowie. Popularność przyniósł im udział w serialu dokumentalnych "Rolnicy. Podlasie", który traktuje o rolnikach żyjących i pracujących na Podlasiu. Gienek (67 l.) i Andrzej (38 l.) są do tego stopnia uwielbiali, że bardzo często odwiedzają ich fani z różnych stron Polski. Czasami jest ich tak dużo, że powoduje to spory z sąsiadami i interwencje policji. Nic więc dziwnego, że gdy pojawiła się informacja, że w niedzielę 27 czerwca przez Plutycze przejdzie religijna procesja, Gienek i Andrzej postanowili wystosować ważny apel: - W związku ze zbliżającym się Świętem w Plutyczach, prosimy o uszanowanie naszej i mieszkańców prośby i nie odwiedzanie naszej miejscowości w najbliższą niedzielę, 27 czerwca!!! - czytamy na oficjalnym fanpage'u Gienka i Andrzeja. Co to za święto będzie w Plutyczach?

Budzisko. Rolnicy. Podlasie. Pani Nina pomoże w gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz

O tym, co 27 czerwca wydarzy się w Plutyczach informuje w internecie fanpage Plutycze: - Zgodnie z wielowiekową tradycją, w Plutyczach odbędą się tzw. obchody – lokalne święto, podczas którego mieszkańcy pod przewodnictwem księdza z Parafii Prawosławnej w Rajsku będą modlić się pod przydrożnymi krzyżami, a przez wieś przejdzie procesja. Administratorzy strony apelują do widzów serialu: - Będziemy wdzięczni fanom programu "Rolnicy. Podlasie" za uszanowanie naszego spokoju i zaplanowanie ewentualnych odwiedzin w innym terminie.

To nie pierwszy i pewnie nie ostatni apel Gienka i Andrzeja skierowany do swoich fanów. Andrzej nie raz apelował do widzów programu, aby nie przywozili dla jego ojca alkoholu. Oberwało się też pijanym fanom, którzy mieli zaczepiać sąsiadów. Serial "Rolnicy. Podlasie" można oglądać w każdą niedzielę na kanale Fokus TV. Odcinki są emitowane o godz. 20. Wcześniej można obejrzeć wcześniejszy odcinek. Serial w internecie jest dostępny na stronie ipla.tv. Jak dobrze znasz serial i jego bohaterów? Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy w naszym quizie!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE