17-letnia Patrycja nie daje znaku życia. Sprawa jest poważna

2020-08-04 14:20 vera
Zaginiona Patrycja
Autor: KMP Białystok Zaginiona Patrycja

Nadal nie udało się odnaleźć zaginionej Patrycji Stasieluk. Młoda dziewczyna 6 maja oddaliła się ze swojego miejsca zamieszkania i do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Sprawa jest poważna, bo z nastolatką nie ma kontaktu od 13 tygodni. Wszystkie osoby, którym znany jest los nastolatki, proszone są o kontakt z policją.

O zaginięciu 17-letnie Patrycji Stasieluk pisaliśmy w maju. Teraz policja ponawia apel do mediów o rozpowszechnienie wizerunku nastolatki. 6 maja dziewczyna oddaliła się z miejsca zamieszkania w Krasnem niedaleko Białegostoku. Od tamtej pory nie ma z nią kontaktu.

Czytaj też: Tykocin. NIE ŻYJE 14-latka, która się podpaliła. Mieszkańcy miasteczka są w szoku

Rysopis zaginionej Patrycji Stasieluk

Wzrost 156 centymetrów, szczupła budowy ciała, włosy ciemne z rozjaśnionymi końcówkami, proste, za ramiona. Zaginiona ostatnio ubrana była w czarną kurtkę, buty sportowe, miała przy sobie ciemną saszetkę.

Czytaj też: Andrzejewo: Auto ZMIAŻDŻYŁO piękną strażaczkę. Znamy datę POGRZEBU [ZDJĘCIA]

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia  miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod numer telefonu /85/ 670 24 73 lub numer alarmowy 112. 

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.