Andrzej z Plutycz usłyszał cenę. To ja bym wille postawił za te pieniądze

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Andrzej z Plutycz usłyszał cenę. "To ja bym wille postawił za te pieniądze"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz nie owija w bawełnę. "To ja bym wille postawił za te pieniądze". Co planuje rolnik?

2022-06-09 17:18

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz (39 l.) rozmawiał z innym bohaterem serialu - Tomkiem z Pokaniewa. Jednym z tematów były pieniądze oraz pomysły na inwestycje w gospodarstwie. - Mi się już nie chce w te krowy pchać. [...] Dzisiaj wszyscy zlikwidowali - przyznał 39-latek. Co jeszcze powiedział słynny rolnik z Podlasia? Zobaczcie całe wideo na SE.pl.

Rolnicy. Podlasie. Kontynuujemy cykl artykułów opisujących ostatnią wizytę Andrzeja Onopiuka u Tomka z Pokaniewa. Dla skromnego rolnika z Plutycz jest to wizyta niezwykle pouczająca. Tomek prowadzi swoje gospodarstwo z rozmachem i prawdziwą wizją. Hoduje setki zwierząt i nie żałuje pieniędzy na inwestycje. W naszym najnowszym materiale wideo pokazujemy, jak Andrzej z Plutycz pomaga Tomkowi m.in. przy karmieniu zwierząt. Na koniec pracy Andrzej, Gienek i Tomek rozmawiali na temat pieniędzy oraz w ogóle rolnictwa. Zaczęło się od tego, że Gienek zapytał Tomka o cenę jednej z maszyn. Rolnik zdradził, że jeszcze dwa lata temu zapłacił za nią 700 tys. złotych. Teraz ten sam pojazd może kosztować dwa razy więcej. - Uuu... To ja bym wille postawił, że takiej w okolicy nie ma - skomentował Andrzej. - Tyle że to na wille zarobiła, a willa na wille nie zarobi - skwitował Tomek. Później pojawił się wątek dotyczący ewentualnej inwestycji w gospodarstwo. Cała rozmowa do obejrzenia poniżej. Nowy odcinek serialu Rolnicy. Podlasie w niedzielę (12.06) o godz. 20 na Fokus TV.

Czytaj też: Andrzej z Plutycz pokazał się na YouTube. Internauci komentują jego wygląd. "Czy mi się wydaje..."

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "To ja bym wille postawił za te pieniądze"
Sonda
Czy Andrzej z Plutycz to dobry gospodarz?

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu. ZDJĘCIA