Chusteczki nawilżane dla niemowląt wycofane ze sklepów. Mogą być zanieczyszczone bakterią gronkowca

i

Autor: Pixabay Chusteczki nawilżane dla niemowląt wycofane ze sklepów. Mogą być zanieczyszczone bakterią gronkowca

Chusteczki nawilżane dla niemowląt Lula wycofane ze sklepów. Mogą być zanieczyszczone bakterią gronkowca

2019-01-22 11:53

Uwaga! Chusteczki nawilżane dla niemowląt Lula 8215 z aloesem 72 szt. zostały wycofane ze sklepów. Mogą być zanieczyszczone bakterią gronkowca. Chodzi o partię numer 18042601.

Stella producent chusteczek nawilżanych dla niemowląt "Lula" informuje o wycofaniu jednej z serii produktu ze sprzedaży. W oświadczeniu informuje o wycofaniu z obrotu chusteczek nawilżanych Lula 8215 z aloesem 72 szt. nr partii 18042601, numer LOT 372/18/02, data produkcji 16 kwietnia 2018.

Czytaj także: Daniel M. obraża białostocką policję. "Pozdrawiam policję z Białegostoku, to nie jest policja, to są milicjanci"

Producent informuje, że wycofanie produktu jest konsekwencją otrzymania badań o potencjalnym zanieczyszczeniu bakterią gronkowca jednej próbki chusteczek z wyżej wymienionym numerem. Próbka była zlokalizowana w Estonii.

- W partiach dystrybuowanych na terenie Polski oraz na terenie pozostałych Państw objętych siecią dystrybucji, nie odnotowano przypadków zanieczyszczeniem bakterią gronkowca" - czytamy w komunikacie producenta.

Czytaj także: Zboczeniec w Białymstoku. Grasuje na osiedlu Białostoczek. Szuka go policja

O wycofaniu ze sprzedaży chusteczek nawilżanych Lula 8215 z aloesem 72 szt. nr partii 18042601 informuje również dystrybutor chusteczek, czyli sieć sklepów Selgros Cash&Carry. Firma informuje, że aby dokonać zwrotu produkty, należy kontaktować się z halą.

- Prosimy o kontakt z halą w celu dokonania zwrotu produktu, gdzie otrzymacie Państwo zwrot gotówki – równowartość ceny zakupu. W przypadku dalszej odsprzedaży tych produktów, prosimy o poinformowanie również Państwa klientów - informuje Selgros Cash&Carry.