Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk dostaje irytujące telefony. Wydzwaniają z 10 różnych numerów

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk dostaje irytujące telefony. "Wydzwaniają z 10 różnych numerów"

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk musi to znosić. "Wydzwaniają z 10 różnych numerów"

2022-06-08 18:43

Emilia Korolczuk z Laszek to znana i lubiana bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie. Udział w programie odmienił jej życie, przyniósł ogromną popularność. 36-letnia pani sołtys wsi Laszki przekonała się na własnej skórze, że sława ma swoje blaski i ciebie. - Niektórzy ludzie naprawdę mnie zadziwiają - powiedziała Emilia Korolczuk.

Rolnicy. Podlasie. W jednym z ostatnich wywiadów dla "Gazety Współczesnej" Emilia Korolczuk zdradziła, jakie ma zdanie na temat popularności, z którą musi się mierzyć. - Czasami to wszystko do mnie nie dociera. Kiedyś znało mnie 30 osób które mieszkają w naszej wsi. Teraz zna mnie cała Polska. Przeskok jest ogromny - komentuje Emilia Korolczuk. 36-latka zwraca uwagę, że zdarzają się fani, którzy nie potrafią uszanować jej prywatności. - Jedni robią sobie żarty i wydzwaniają z 10 różnych numerów. Inni potrafią przyjeżdżać o przeciwnych porach, np. o 22 lub 7 rano... Niektórzy ludzie naprawdę mnie zadziwiają - powiedziała bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie. Czasami bezczelność fanów nie zna granic, w zeszłym roku pisaliśmy, że ludzie bez pytania chodzą po Ranczu Laszki. Mimo wszystko kobieta twierdzi, że nie żałuje decyzji o udziale w programie. - Gdybym wtedy, na początku, miała tę wiedzę o tym, jak to będzie wyglądać, na pewno zdecydowałabym się na to samo - podsumowuje Emilia Korolczuk. Serial jest emitowany co niedzielę o godz. na Fokus TV.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o relacji z Emilią Korolczuk. Mówi wprost: "Podobała mi się"

Rolnicy. Podlasie. Emilia i Karol budują nowe ogrodzenie

Rolnicy. Podlasie. Zobacz, jak mieszka Gienek i Andrzej z Plutycz, Emilia Korolczuk oraz pozostali bohaterowie serialu. ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie to hit telewizji Fokus TV. Serial wypromował takie gwiazdy jak Gienek i Andrzej z Plutycz czy Emilia Korolczuk z Laszek. Odwiedzają ich fani z całej Polski, dla których możliwość zobaczenia na żywo swoich ulubieńców daje ogromną radość. Gdzie i jak mieszkają najsłynniejsi bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

Sonda
Czy fani Emilii Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" wyraźnie przesadzają?