Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o relacji z Emilią Korolczuk. Mówi wprost: Podobała mi się

i

Autor: Tomasz Radzik/SE Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o relacji z Emilią Korolczuk. Mówi wprost: "Podobała mi się"

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz szczerze o relacji z Emilią Korolczuk. Mówi wprost: "Podobała mi się"

2022-05-25 11:47

Rolnicy. Podlasie. Andrzej Onopiuk (39 l.) z Plutycz i Emilia Korolczuk (36 l.) z Laszek to dwie największe gwiazdy serialu o rolnikach z woj. podlaskiego. Okazuje się, że Andrzej z Plutycz miał nadzieję, że może coś więcej wyniknie z tej relacji, ale, jak zdradził w jednym z ostatnich wywiadów: "Emilka nie chciała rozwijać tej znajomości".

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz i Emilia Korolczuk z Laszek poznali się na planie serialu podczas gościnnych występów w gospodarstwach. Widzowie spontanicznie zaczęli łączyć ich ze sobą w parę, ale życie napisało inny scenariusz. Teraz Emilia Korolczuk jest szczęśliwą mamą Laury i żyje u boku ukochanego Karola. Jeszcze w zeszłym roku pani sołtys wsi Laszki podkreśliła, że jej relacja z Andrzejem jest czysto zawodowa. - Poznaliśmy się w pracy przy serialu i nic nas nie łączy – mówiła krótko. Tymczasem Andrzej z Plutycz nadal szuka tej jedynej. W jednym z ostatnich wywiadów mężczyzna zdradził jak wyglądał początek jego znajomości z Emilią. - Pomimo, że do Laszek z Plutycz jest w sumie niedaleko to Emilki przed serialem w ogóle nie znałem. Ale podobała mi się i dlatego zaproponowałem produkcji aby zorganizowali jakieś spotkanie. I tak się też stało. Ona była w Plutyczach, ja w Laszkach - powiedział "Gazecie Współczesnej" Andrzej Onopiuk. Ostatecznie sprawy nie potoczyły się po myśli 39-letniego rolnika. Czytajcie w kolejnym akapicie.

Rolnicy. Podlasie. Gienek o kobiecie dla Andrzeja. "Ja jemu wybierać nie będę"

Potem coś się jednak popsuło. Emilka nie chciała rozwijać tej znajomości. Nie wiem dlaczego tak się stało. Ale już na początku naszej znajomości jeden człowiek z produkcji powiedział mi abym sobie odpuścił, bo to nie jest dziewczyna dla mnie. Może miał rację - powiedział "Współczesnej" Andrzej z Plutycz.

Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. "Każdy uczy się na błędach". Andrzej z Plutycz nosi worki i ściąga folię [WIDEO]

Przypominamy, że serial Rolnicy. Podlasie jest emitowany w każdą niedzielę na Fokus TV.

Rolnicy. Podlasie: Historia miłości Emilii i Karola. Zobacz, jak się poznali! ZDJĘCIA

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk i jej partner Karol to gwiazdy serialu o rolnikach z Podlasia. Para zna się od dziecka. Owocem ich miłości jest śliczna dziewczynka o imieniu Laura. Emilia i Karol - poznajcie historię ich miłości!

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?