Rolnicy. Podlasie: NOWA GODZINA emisji. Premiera 4. odcinka w Niedzielę Wielkanocną [WIDEO]

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie: NOWA GODZINA emisji. Premiera 4. odcinka w Niedzielę Wielkanocną [WIDEO]

Rolnicy. Podlasie odcinek 4. Wzruszające chwile w Plutyczach, trudne decyzje w Kundziczach

2021-04-02 17:28

"Rolnicy. Podlasie" 4 odcinek nowej serii w Niedzielę Wielkanocną. Telewizja Fokus TV poinformowała, że od 4 kwietnia zmienia się godzina emisji ich najpopularniejszego programu. Zobacz, o której będzie emisja i co wydarzy się w czwartym odcinku serialu "Rolnicy. Podlasie". Nie zabraknie emocji, ale też wzruszeń.

Serial "Rolnicy. Podlasie" to hit telewizji Fokus TV. Z sezonu na sezon serial gromadzi przed telewizorami coraz więcej widzów. Drugi sezon serialu "Rolnicy. Podlasie" oglądało średnio 855 tys. widzów. Siedem odcinków zgromadziło przed telewizorami ponad milionową widownię. Co więcej "Rolnicy. Podlasie" zapewniły stacji Fokus TV czwarte miejsce wśród najchętniej oglądanych stacji telewizyjnych w Polsce w paśmie nadawania w niedzielne wieczory. Do tej pory było tak, że serial był emitowany w każdą niedzielę równo o godz. 20. Wcześniej, bo o 19:15 zaczynała się powtórka poprzedniego odcinka. Jak poinformowała stacja Fokus TV, nowa godzina emisji "Rolnicy. Podlasie" to 20:15. Będzie tak już od najbliższej niedzieli 4 kwietnia. Wówczas swoją premierę będzie miał 4. odcinek serialu dokumentalnie do podlaskich rolników. O czym będzie nowy odcinek? W gospodarstwie Gienka i Andrzeja z Plutycz odbędzie się kolczykowanie, czyli oznaczanie krów. Z pomocą przyjedzie Bogdan. W 4. odcinku "Rolnicy. Podlasie" nie zabraknie emocji i wzruszeń. Czytaj tutaj: Serce pęka! Gienek stracił dziecko. Justynka często mu się śni Z kolei u Maćka z Kundzicz zostaną przeprowadzone krwawe zabiegach u byków. Pomoże im w tym pani weterynarz.

"Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej z Plutycz bohaterami 3 sezonu serialu

Do tej pory telewizja Fokus TV wyemitowała 3 odcinki nowej serii "Rolnicy. Podlasie". Głównym tematem 1.odcinka była prestiżowa wystawa ogierów w Szepietowie koło Wysokiego Mazowieckiego, dlatego pierwszy odcinek nowego sezonu "Rolnicy. Podlasie" spodobał się głównie miłośnikom koni. Głównym bohaterem 1. odcinka nowej serii był Jurek z Ciełuszek, który wybrał się do Szepietowa ze swoimi trzema ogierami. Mogliśmy też zobaczyć Gienka i Andrzeja, Bogdana z rodziną oraz Emilię Korolczuk. Natomiast 2. odcinek zaczął się od wizyty w Plutyczach. Gienka wraz z synami zajmowali się usuwaniem obornika z obory. Andrzej powiedział do swojego brata Jarka, że w tym roku oferował 20 zł dniówki, ale nikt się nie zgłosił. Pojawili się też nowi bohaterowie. Z kolei głównym tematem 3. odcinka był pościg za krową, która nie chciała przejść z jednego pastwiska na drugie. Był dreszczyk emocji związany z obuczaniem klaczy, spora dawka humoru rodem z Podlasia oraz trochę wspomnień. Fani serialu narzekają, że Emilia Korolczuk pojawiła się jak do tej pory tylko w jednym odcinku. Przypominamy, że 34-latka jest w ciąży i spodziewa się córeczki Laury. Napisaliśmy o tym jako pierwsi: Emilia Korolczuk z "Rolnicy. Podlasie" jest w ciąży! Wiemy, kim jest ojciec! "Odnalazł mnie dzięki serialowi" [ZDJĘCIA, WIDEO]

A oto quiz dla prawdziwych rolników! Wieś i rolnictwo nie ma przed tobą tajemnic? Sprawdź się w naszym quizie! Pytamy w nim zarówno o słowa, którymi posługują się (lub kiedyś posługiwali się) rolnicy jak i o wiedzę na temat życia na wsi. Do zdobycia jest 15 punktów. Powodzenia!

Tak się mówi na wsi. Jesteś z miasta? Nie zrozumiesz tych słów

Pytanie 1 z 15
Obrządek to inaczej...