Grajewo. Suczka Perła nie wie, że jej pan NIE ŻYJE. Bandyci zatłukli go kijem bejsbolowym [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]

2020-06-30 15:48 TEM
Suczka Perła
Autor: Tomasz Matuszkiewicz / Super Express

W ubiegłym tygodniu 21 czerwca w nocy do domu mieszkającego samotnie Ireneusza N. (+52 l.) w Grajewie (woj. podlaskie) wtargnęło trzech napastników – dwóch z nich biło go kijem bejsbolowym, ostatnie ciosy okazały się śmiertelne. Perła, wierna suczka pana Ireneusza, wciąż czeka na swojego pana za zamkniętą na łańcuch bramą posesji...

Do brutalnej napaści w Grajewie doszło w nocy w niedzielę 21 czerwca. Więcej przeczytasz TUTAJ. Wezwani na miejsce policjanci na podłodze w jednym z domów przy ul. Wąskiej znaleźli leżące we krwi zmasakrowane ciało 52-letniego Ireneusza N.

Kilka godzin później mundurowi zatrzymali trzech podejrzanych. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, Ireneusz N. dobrze ich znał. Odwiedzili go w nocy, by wyjaśnić z nim tylko sobie znane sprawy. Rozmowa wymknęła się jednak spod kontroli i w ruch poszedł kij bejsbolowy. Bił 29-letni Eryk G., ale to Grzegorz K. (46 l.) zadał ostateczny cios.

Młodszy z agresorów usłyszał zarzut pobicia i zakłócenia miru domowego, zaś jego starszy kompan – zarzut zabójstwa, za który grozi mu dożywocie. Obaj trafili na 3 miesiące do aresztu, gdzie poczekają na sądowy proces, zaś towarzyszący im 35-latek usłyszał zarzut nieudzielenia pomocy napadniętemu i został zwolniony do domu.

– 46-latek nie zaprzecza, że pobił Ireneusza N., ale mówi, że nie chciał go zabić. Wyjaśniamy jeszcze, dlaczego to zrobił – mówi Rafał Kaczyński z Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Ireneusz N. nie został jeszcze pochowany – dopiero w tym tygodniu, kilkanaście dni od dramatycznych wydarzeń, do Polski mają przyjechać z Kanady jego matka i brat. Przez cały ten czas w miejscu zbrodni, za zamkniętą na łańcuch bramą, czeka na swojego pana wierna suczka Perła, pojona i dokarmiana przez sąsiadów.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Areszt za zabójstwo i pobicie ze skutkiem śmiertelnym

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.