zajawka rolnicy

i

Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Gwiazda "Rolnicy Podlasie" ma problemy. Andrzej z Plutycz w sądzie

2021-02-11 8:44

Andrzej i jego ojciec Gienek to gwiazdy hitowego programu stacji FOKUS TV - "Rolnicy. Podlasie". Rolnicy z Plutycz swoją szczerością i skromnością zaskarbili sobie sympatię wielu ludzi. Na wiosnę planowana jest premiera 3. sezonu programu, w którym znowu zobaczymy Andrzeja i Gienka. Tymczasem w środę gruchnęła wieść, że Andrzej pojawił się w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim. Fani zastanawiają się, co było tego powodem. W czwartek rano skomentował sprawę sam zainteresowany.

Wszystko zaczęło się od środowego wpisu na oficjalnym fanpage'u Gienka i Andrzeja; śledzi go ponad 40 tys. internautów z całej Polski. W opublikowanym zdjęciu zobaczyliśmy Andrzeja stojącego przed wejściem do budynku Sądu Rejonowego w Bielsku Podlaskim. Pod zdjęciem znalazł się podpis: "Dzisiaj trudny dzień dla Andrzeja. Zmierzenie się ze sprawą w wymiarze sprawiedliwości. Trzymajcie kciuki". Fani sympatycznego rolnika pytali w komentarzach, co się stało i jaki był powód wizyty w sądzie. "O co w ogóle chodzi bo ostatnio miałam przerwę z odcinkami i mediami społecznościowymi i nie wiem o co chodzi" - zapytała jedna z internautek. W czwartek rano okazał się drugi wpis, który wyjaśnia sprawę:

"Pytacie się co za rozprawa była. Było to rozprawa za donosy sąsiedzkie, a 12 lutego ciąg dalszy, aż dwie rozprawy w jeden dzień, donosy i z funkcjonariuszami policji. Nie poddajemy się i dalej walczymy z Panią Adwokat" - napisał Andrzej. O co dokładnie chodzi? Tego już rolnik nie zdradza.

Czytaj też: Premiera 3. sezonu "Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej zapraszają. Oficjalna data. Co w nowym sezonie? [WIDEO]

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Jakiś czas temu zakończyła się emisja 2. sezonu programu Rolnicy. Podlasie. Tymczasem stacja pochwaliła się wynikami oglądalności ich przebojowego serialu o rolnikach z Podlasia. Jesienne odcinki cieszyły się dużą popularnością. Siedem z nich miało ponad milionową widownię. Średnio co niedzielę przygody bohaterów serialu dokumentalnego śledziło blisko 850 tysięcy widzów. Premiera 3. sezonu programu zaplanowana jest na 14 marca.

Tak się mówi na wsi. Jesteś z miasta? Nie zrozumiesz tych słów

Pytanie 1 z 15
Obrządek to inaczej...