zajawka rolnicy

i

Autor: GRAFIKA SE Katarzyna Matyjaszewska

Gwiazda "Rolnicy Podlasie" ma problemy. Andrzej z Plutycz w sądzie

2021-02-11 8:44

Andrzej i jego ojciec Gienek to gwiazdy hitowego programu stacji FOKUS TV - "Rolnicy. Podlasie". Rolnicy z Plutycz swoją szczerością i skromnością zaskarbili sobie sympatię wielu ludzi. Na wiosnę planowana jest premiera 3. sezonu programu, w którym znowu zobaczymy Andrzeja i Gienka. Tymczasem w środę gruchnęła wieść, że Andrzej pojawił się w Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim. Fani zastanawiają się, co było tego powodem. W czwartek rano skomentował sprawę sam zainteresowany.

Wszystko zaczęło się od środowego wpisu na oficjalnym fanpage'u Gienka i Andrzeja; śledzi go ponad 40 tys. internautów z całej Polski. W opublikowanym zdjęciu zobaczyliśmy Andrzeja stojącego przed wejściem do budynku Sądu Rejonowego w Bielsku Podlaskim. Pod zdjęciem znalazł się podpis: "Dzisiaj trudny dzień dla Andrzeja. Zmierzenie się ze sprawą w wymiarze sprawiedliwości. Trzymajcie kciuki". Fani sympatycznego rolnika pytali w komentarzach, co się stało i jaki był powód wizyty w sądzie. "O co w ogóle chodzi bo ostatnio miałam przerwę z odcinkami i mediami społecznościowymi i nie wiem o co chodzi" - zapytała jedna z internautek. W czwartek rano okazał się drugi wpis, który wyjaśnia sprawę:

"Pytacie się co za rozprawa była. Było to rozprawa za donosy sąsiedzkie, a 12 lutego ciąg dalszy, aż dwie rozprawy w jeden dzień, donosy i z funkcjonariuszami policji. Nie poddajemy się i dalej walczymy z Panią Adwokat" - napisał Andrzej. O co dokładnie chodzi? Tego już rolnik nie zdradza.

Czytaj też: Premiera 3. sezonu "Rolnicy. Podlasie". Gienek i Andrzej zapraszają. Oficjalna data. Co w nowym sezonie? [WIDEO]

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Jakiś czas temu zakończyła się emisja 2. sezonu programu Rolnicy. Podlasie. Tymczasem stacja pochwaliła się wynikami oglądalności ich przebojowego serialu o rolnikach z Podlasia. Jesienne odcinki cieszyły się dużą popularnością. Siedem z nich miało ponad milionową widownię. Średnio co niedzielę przygody bohaterów serialu dokumentalnego śledziło blisko 850 tysięcy widzów. Premiera 3. sezonu programu zaplanowana jest na 14 marca.