Rolnicy. Podlasie. Premiera 3. sezonu już 14 marca!

i

Autor: telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie. Premiera 3. sezonu już 14 marca!

Nowe odcinki "Rolnicy. Podlasie". Oficjalna data, godzina emisji. Co w 3. sezonie? [ZDJĘCIA, WIDEO]

2021-02-18 7:27

Już wkrótce odbędzie się premiera 3. sezonu "Rolnicy. Podlasie". Telewizja FOKUS TV podała dokładną datę premiery nowej serii popularnego programu o podlaskich rolnikach. Bohaterowie "Rolnicy. Podlasie", czyli Gienek i Andrzej, opublikowali z tej okazji specjalny wpis na Facebooku, w którym zapraszają widzów do oglądania programu z ich udziałem. "Rolnicy. Podlasie". Oficjalna data premiery 1 odcinka 3 sezonu i godzina emisji. Szczegóły w artykule.

"Rolnicy. Podlasie" to jeden z najpopularniejszych w Polsce programów telewizyjnych traktujących o trudnej i wymagającej pracy rolników oraz życiu na podlaskiej wsi. Jesienią każdy odcinek "Rolnicy. Podlasie", według wyliczeń Wirtualnych Mediów, przyciągał przed telewizory średnio 855 tys. widzów. Nic dziwnego, ze zdecydowano o kontynuowaniu programu i nagraniu kolejnej serii. O tym, że trwają zdjęcia do 3. sezonu "Rolnicy. Podlasie" dowiedzieliśmy się w połowie stycznia. Wtedy po raz pierwszy też pojawiła się informacja, że premiera 3. serii zaplanowana jest na wiosnę. Teraz wiadomo już wszystko. W niedzielę telewizja Fokus TV ogłosiła, że ich sztandarowa produkcja wróci na ekrany telewizorów w niedzielę 14 marca 2021 roku. Premierowe odcinki w każdą niedzielę o godz. 20. Bohaterowie programu, znani i lubiani Gienek i Andrzej z Plutycz koło Bielska Podlaskiego, zachęcają do oglądania. - To do zobaczenia 14 marca na premierze nowego sezonu - napisali na swoim fanpage'u.

Emilia Korolczuk z programu „Rolnicy. Podlasie” jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

W trzecim sezonie serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie nie zabraknie emocji. Nadal będziemy śledzić losy między innymi Gienia i Andrzeja, Emilki, Tomka z Pokaniewa, Natalii i Michała z Haciek oraz Maćka z Kundzicz, ale pojawią się też zupełnie nowi bohaterowie. W życiu niektórych z głównych postaci serialu zajdą zajdą bardzo poważne zmiany. Gospodarzy z Podlasia będziemy obserwować gdy opiekują się nowo narodzonymi zwierzętami, realizują inwestycje, zbierają plony i mierzą się z przeciwnościami pogody.

"Rolnicy. Podlasie" to oryginalna produkcja telewizji FOKUS TV. Jej bohaterami są rolnicy z Podlasia. Serca widzów skradli przede wszystkim Emilia ze wsi Laszki koło Zabłudowa oraz Gienek i Andrzej z Plutycz. - Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na oficjalnej stronie "Rolnicy. Podlasie".

ZOBACZ: Rolnicy. Podlasie. Sezon 3, odc. 1: Andrzej z Plutycz spróbuje dosiąść rumaka! Wystawa koni w Szepietowie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie. 14 marca premiera 3. sezonu. Wracają Gienek i Andrzej!

Wieś i rolnictwo nie ma przed tobą tajemnic? Sprawdź się w naszym quizie! Pytamy w nim zarówno o słowa, którymi posługują się (lub kiedyś posługiwali się) rolnicy jak i o wiedzę na temat życia na wsi. Do zdobycia jest 15 punktów.