Karol Okrasa i ekipa programu "Okrasa łamie przepisy" odwiedzili Supraśl i okolice [ZDJĘCIA]

2019-04-15 20:11

Podlaskie znowu znalazło się w kręgu zainteresowań Karola Okrasy. Niedawno odwiedził nasz region, aby znaleźć ciekawe miejsca do nakręcenia nowych odcinków programu "Okrasa łamie przepisy".

Znany w całej Polsce kucharz Karol Okrasa odwiedził ostatnio Supraśl. Ekipa programu "Okrasa łamie przepisy" wstąpili do Punktu Informacji Turystycznej "Bukowisko", aby poprosić o pomoc w znalezieniu "miejsc z duszą" na terenie Puszczy Knyszyńskiej. To właśnie tam powstaną najnowsze odcinki programu podróżniczo-kulinarnego "Okrasa łamie przepisy".

ZOBACZ ZDJĘCIA

Przewodnik Ryszard Piwowarczyk pokazał im wiele miejsc, w których mogłoby powstać zdjęcia do programu: oprócz Supraśla, pokazał także Surażkowo, Poczopek, Lipowy Most, Żylicze, Kundzicze, Łapicze i Leszczany.

Efekty pobytu w Podlaskiem ekipy z kamerą mamy poznać na antenie TVP 1 już w maju. 

Czytaj także: Co z autobusem BKM Białystok - Supraśl? Burmistrz Dobrowolski wysłał drugie pismo do prezydenta Białegostoku

"Okrasa łamie przepisy" jest emitowany w telewizji od kilku lat. Każdy odcinek zaczyna się od przedstawienia „bohatera” - czasem jest to lokalny wyrób, czasem całe danie. Karol Okrasa pokazuje sposób wytworzenia oraz walory smakowe i zdrowotne produktu. Przy okazji zaprezentowane zostaną region i miejscowość. Gościem programu jest zwykle uznana gospodyni, wytwórca miejscowego przysmaku. Rozmawiając o miejscowej kuchni Karol i jego gość przyrządzają pierwszą potrawę, czyli coś prostego i szybkiego

Polecamy również:

Jagiellonia Białystok zagra na Stadionie Narodowym. Kibice organizują wielki wyjazd do Warszawy

Podlaska Straż Graniczna prowadzi nabór do służby. Zarobki: 3250 złotych na rękę

Gwałt na ul. Wyszyńskiego. Sąd skazał sprawcę na 8 lat więzienia

Rowery elektryczne w systemie BiKeR? Taki pomysł ma radny Henryk Dębowski