Kobieta nie żyje. Potworny wypadek pod Grabówką. To było czołowe zderzenie

i

Autor: KMP Białystok Kobieta nie żyje. Potworny wypadek pod Grabówką. To było czołowe zderzenie 3.12.2020

Kobieta nie żyje. Potworny wypadek pod Grabówką. To było czołowe zderzenie

2020-12-03 8:41

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w czwartek rano na DK 65 niedaleko miejscowości Grabówka (woj. podlaskie). W czołowym zderzeniu dwóch osobówek zginęła kobieta kierująca oplem.

Do tego wypadku doszło w czwartek przed godz. 7 rano na DK 65. Na trasie Białystok - Bobrowniki, na wysokości Grabówki zderzyły się dwa samochody.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od strony Białegostoku w kierunku Bobrownik kierowca audi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym prawidłowo oplem - informuje aspirant Katarzyna Zarzecka, oficer prasowa KMP w Białymstoku.

Czytaj też: „Horror! Jechali na imprezę. Szkoda tej 15-latki”. Tylko u nas wstrząsająca relacja świadka wypadku pod Sztabinem [WIDEO | ZDJĘCIA]

W wyniku zdarzenia kierująca opla zginęła. Natomiast 39-letni kierowca audi został przewieziony do szpitala. Wiadomo, że mężczyzna był trzeźwy.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują policjanci, którzy ustalając szczegółowy przebieg i okoliczności zdarzenia. Objazd w kierunku Bobrownik przez Sobolewo, a od strony Bobrownik przez Michałowo. Ciężarowe muszą stać.

Czytaj też: Kobieta spłonęła w rozbitym samochodzie. Nowe fakty w sprawie tragiczny wypadek pod Grabówką [3.12.2020]

15-letnia Wiktoria zginęła w wypadku w drodze na imprezę urodzinową. Nastolatka trenowała boks