Kolno. Mateusz znaleziony martwy w aucie. Koszmar tuż przed świętami! Rodzice: Wszystkim wierzył i właśnie ta naiwność go zgubiła [ZDJĘCIA]

i

Autor: Tomasz Matuszkiewicz/Archiwum rodzinne Niewyobrażalna tragedia tuż przed świętami. W poniedziałek pod sklepem monopolowym w Kolnie (woj. podlaskie) znaleziono martwego mężczyznę. Ciało 25-letniego Mateusza D. leżało na tylnej kanapie jego samochodu. – To wszystko jest jakieś dziwne – mówią nam załamani rodzice mężczyzny. Prokuratura uważa, że to nie było morderstwo.

Kolno. Mateusz znaleziony martwy. Koszmar tuż przed świętami! "Wszystkim wierzył i właśnie ta naiwność go zgubiła" [ZDJĘCIA]

2020-12-23 8:12

Niewyobrażalna tragedia tuż przed świętami. W poniedziałek pod sklepem monopolowym w Kolnie (woj. podlaskie) znaleziono martwego mężczyznę. Ciało 25-letniego Mateusza D. leżało na tylnej kanapie jego samochodu. – To wszystko jest jakieś dziwne – mówią nam załamani rodzice mężczyzny. Prokuratura uważa, że to nie było morderstwo.

Mateusz mieszkał z rodzicami we wsi Kozioł niedaleko Kolna. W poprzednich latach pracował w Niemczech w budowlance. W tym roku nie wyjechał z powodu epidemii. W piątek 18 grudnia wyszedł z domu, ale cały czas miał telefoniczny kontakt z mamą.

Czytaj też: Skoda rozpadła się na części. Koszmarny wypadek w Knyszynie. Dwie osoby zginęły na miejscu [ZDJĘCIA]

Kolno. Mateusz nie żyje. Jego ciało znaleziono na tylnym siedzeniu auta

Ostatni raz rozmawiałam z nim w niedzielę około godziny 15, prosiłam, by wpadł na obiad. Powiedział, że będzie za godzinę, ale się nie pojawił – opowiada kobieta. – Następnego dnia dzwoniłam do niego wiele razy, sygnał był normalny, ale on nie odbierał. Czułam, że coś jest nie tak.

Ciało znaleziono w poniedziałek 21 grudnia około godz. 15 w aucie na parkingu przed sklepem z alkoholem przy ul. 11 Listopada. Znajdowało się na tylnym siedzeniu. Wiele wskazuje na to, że 25-latek spędził w nim noc, a policję zawiadomił jego zaniepokojony znajomy. 

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!

Nie stwierdziliśmy udziału osób trzecich – mówi tylko prokurator Marcin Gajdamowicz z Kolna. Wyniki sekcji zwłok powinny być znane około południa w środę. Czytaj tutaj: Kolno. 25-letni Mateusz nie żyje. Są wstępne wyniki sekcji zwłok

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w aucie młodego mężczyzny pełno było butelek i puszek po piwie. Mógł mieć też problemy z narkotykami. – To był dobry chłopak, szczery, pomocny. Wszystkim wierzył i właśnie ta naiwność go zgubiła – tłumaczą rodzice.

Czytaj też: Augustów. Kobieta przeżyła KOSZMAR. Jej były chłopak ROZRABIAŁ na osiedlu. Straty na ponad 2 tys. złotych [FOTO]

ZOBACZ ZDJĘCIA: Najtragiczniejsze wydarzenia w 2020 roku w woj. podlaskim