Koronawirus ZABIJA kolejne osoby! Zmarł 79-latek z Białegostoku!

2020-07-07 10:49 Krzysztof Wójcik
Koronawirus w Polsce
Autor: DOMIN

Choć koronawirus wyraźnie słabnie, to wciąż zbiera żniwo w województwie podlaskim. We wtorek (7 lipca) potwierdzono dwa kolejne przypadki zarażenia koronawirusem w regionie. Niestety, jedna osoba przegrała walkę z epidemią.

7 lipca w godzinach porannych potwierdzone zostały 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem i kolejny zgon. Mamy już 10 ofiar COVID-19 na Podlasiu.

Niestety z powodu koronawirusa nie żyje kolejny mieszkaniec województwa podlaskiego. Zmarł mężczyzna w wieku 79 lat z Białegostoku. Chory miał choroby współistniejące.

Super Raport 6 VII (gość: Kaleta)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie wszyscy zakażeni zostają hospitalizowani. Jeśli ich stan jest stabilny mogą przebywać w tzw. izolacji domowej. Od początku epidemii do chwili obecnej na terenie województwa podlaskiego zostało potwierdzone 880 zakażeń koronawirusem. Na szczęście stale przybywa też ozdrowieńców w regionie.

W tej chwili w województwie podlaskim 105 osób jest hospitalizowanych z powodu COVID-19 i nie ma żadnych osób pod nadzorem epidemiologicznym. Na kwarantannie w województwie podlaskim przebywa obecnie 2072 osoby.

Ministerstwo Zdrowia 7 lipca rano potwierdziło 257 nowych przypadków zachorowań w Polsce i zgony aż 7 osób. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w kraju to 36412 z których aż 1528 zmarło.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express kliknij TUTAJ.