Koszmarny wypadek na Podlasiu. Kierowca lanosa zginął na miejscu [NOWE FAKTY]

2020-07-08 12:17 vera

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę rano na drodze wojewódzkiej nr 685. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Kierujący lanosem zginął na miejscu. Kierowca drugiego auta został przewieziony do szpitala.

Strażacy opublikowali zdjęcia z tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Nowosady w gminie Hajnówka. Zderzyły się tam dwa samochody.

Kolejny wypadek miejskiego autobusu. Wszystko nagrały kamery

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W chwili przybycia na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży pożarnej Daewoo Lanos znajdował się na chodniku, Audi A4 stało na drodze prostopadle do kierunku jazdy - relacjonują strażacy. Zobacz: Białystok. Potężny WYBUCH w mieszkaniu. Mężczyzna nie żyje. Na ścianie ocalał tylko obraz Jezusa [ZDJĘCIA]

Lanosem jechał tylko kierowca. Był nieprzytomny i zakleszczony w pojeździe. Audi podróżowały dwie osoby, które samodzielnie opuściły pojazd. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, aby uwolnić kierowcę lanosa. Niestety obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Kierujący audi został zabrany do szpitala.

Czytaj też: Białystok. 25 lat zamiast dożywocia. Sąd ZŁAGODZIŁ wyrok OPRAWCOM młodego biznesmena [ZDJĘCIA]

- Kierujący Deewoo Lanos najprawdopodobniej zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Audi - informuje Edyta Wilczyńska z podlaskiej policji.

Policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia pod nadzorem prokuratora.