Kurs tańca hawajskiego hula w Białymstoku. Zaprasza WOAK

i

Autor: Pixabay Kurs tańca hawajskiego "hula" w Białymstoku. Zaprasza WOAK

Kurs tańca hawajskiego "hula" w Białymstoku. Zaprasza WOAK

2019-02-04 17:03

Wojewódzki Ośrodek Animacji zaprasza więc wszystkich spragnionych słońca na nowe warsztaty: z tańca hawajskiego i z hawajskiego muzykowania. Zajęcia ruszają w najbliższą środę 6 lutego w Białymstoku.

Pierwsze to otwarte warsztaty hawajskiego tańca hula. Hula jest etnicznym tańcem pochodzącym z wysp hawajskich. To bardzo stara tradycja mieszkańców archipelagu hawajskiego: w pieśniach, krokach i gestach zawarte są legendy i mity o wulkanach, oceanach, wietrze i miłości.

Czytaj także: Tomasz Jakimiuk organizuje wyprawę do Afryki. Znany podlaski podróżnik zwiedzi Czarny Ląd na hulajnodze! [WIDEO]

Drugie zajęcia powstały z myślą o osobach poszukujących grupy do muzykowania w ciepłym klimacie Hawajów. Jeśli posiadasz ukulele, gitarę, bęben, bas, flet lub inne instrumenty, weź je ze sobą i przyjdź. Posłuchaj pieśni – legend z wysp Pacyfiku i popłyń na falach egzotycznych dźwięków i rytmów!

Warsztaty poprowadzi Magdalena Samojlik – muzyk, pedagog, tancerka, masażystka, pasjonatka kultury hawajskiej. Zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu w siedzibie WOAK przy ul. Kilińskiego 8. Uwaga: zajęcia skierowane są do osób dorosłych!

Czytaj także: Białostoczanie na YouTube, Facebooku i Instagramie. Najciekawsze profile, które warto obserwować!

Na pierwsze spotkanie z tańcem WOAK zaprasza 6 lutego, w godzinach 17:45 -19:15. Z kolei pierwsze warsztaty muzyczne odbędą się tego samego dnia, tylko w godzinach 19.30–21.00. Lutowy, pilotażowy miesiąc zajęć jest bezpłatny.

Uwaga! Zajęcia skierowane są do osób dorosłych.