Lech Poznań - Jagiellonia Białystok transmisja online na żywo TV. Gdzie oglądać w internecie? 13.04.2019

i

Autor: Łukasz Stepaniuk Lech Poznań - Jagiellonia Białystok transmisja online na żywo TV. Gdzie oglądać w internecie? 13.04.2019

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok transmisja online na żywo TV. Gdzie oglądać w internecie? 13.04.2019

2019-04-12 8:27

W sobotę mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok. Piłkarze z Białegostoku będą walczyć w Poznaniu o trzy punkty.

Wszystkie drużyny piłkarskiej ekstraklasy rozegrają w sobotę ostatnie spotkanie w ramach sezonu zasadniczego 2018/2019. W 30. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Lechem Poznań. Mecz odbędzie się na stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Mecz Lech - Jagiellonia rozpocznie się w sobotę równo o godz. 18. Jagiellonia Białystok zmierzy się z Lechem Poznań i będzie to walka o pozostanie w pierwszej ósemce, ponieważ już po 30. kolejce tabela się podzieli na dwie części - spadkową i mistrzowską. Jeżeli Jaga wygra z Lechem Poznań, to może być spokojna o miejsce w górnej ósemce. Jeżeli przegra, musi liczyć na to, że nie wygra Wisła Kraków lub punktów nie zdobędzie Pogoń Szczecin.

Czytaj także: Jagiellonia Białystok zagra na Stadionie Narodowym. Kibice organizują wielki wyjazd do Warszawy

Mówią trener Jagiellonii Białystok Ireneusz Mamrot oraz kapitan drużyny Taras Romanczuk:

Jesienią w Białymstoku padł remis 2:2. Jak będzie teraz?

- Bez względu na to jak się potoczy mecz z Jagiellonią, to musimy być gotowi na różne scenariusze. Ważne żebyśmy ani na moment nie zwątpili w to, że jesteśmy w stanie zrobić dobry wynik - mówił Dariusz Żuraw, trener Lecha Poznań.

Jagiellonia tuz przed meczem będzie mieszkańców Poznania częstować podlaskim sękaczem. To rewizyta z 11 listopada. Tego dnia Lech do Białegostoku przywiózł poznańskie rogale świętomarcińskie.

Gdzie oglądać w TV i internecie mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok? Mecz Lech - Jaga rozpocznie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 18. Transmisja w Canal+. W internecie na stronie player.pl