Łomża. Transmisja na żywo z pogrzebu. Zakażony koronawirusem syn nie mógł pochować ojca

i

Autor: jch Łomża. Transmisja na żywo z pogrzebu. Zakażony koronawirusem syn nie mógł pochować ojca

Łomża. Transmisja na żywo z pogrzebu. Zakażony koronawirusem syn nie mógł pochować ojca

2020-11-20 13:21

Pan Tomasz z Łomży (woj. podlaskie) nie mógł uczestniczyć w pogrzebie swojego taty, bo jest zakażony koronawirusem. W ostatnim pożegnaniu pomógł mu szwagier, który za pomocą telefonu transmitował wydarzenie.

Historię z Łomży opisuje portal "fakt24.pl". Trzy tygodnie temu u 79-letniego taty pana Tomasza zdiagnozowano chorobę Parkinsona. Niestety starszy mężczyzna czuł się coraz gorzej. Z domu zabrało go pogotowie. W szpitalu stwierdzono u niego zakażenie koronawirusem. Po 11 dniach zmarł z powodu ciężkiego zapalenia płuc wywołanego COVID-19.

Koronawirus w Polsce [20.11.2020]

i

Autor: SE Koronawirus w Polsce [20.11.2020]

Pan Tomasz nie mógł pożegnać swojego taty. Pomoc zaoferował mu jego szwagier. Za pomocą telefonu transmitował pogrzeb.

Na początku wydało mi się to dziwne, ale to był jedyny sposób, żeby przeżyć pożegnanie taty - powiedział "Faktowi" pan Tomasz. - Jestem bardzo wdzięczny, że chociaż w taki sposób mogłem mu towarzyszyć w ostatniej drodze.

Czytaj też: Nurzec-Stacja. Maria nie miała COVID, a pochowali ją jak chorą! Rodzina nie mogła jej nawet zobaczyć! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Koronawirus w Polsce [20.11.2020]

i

Autor: SE Koronawirus w Polsce [20.11.2020]

Minionej doby w Podlaskiem potwierdzono 722 nowych zakażeń koronawirusem – w sumie 21 359. Najwięcej nowych zachorowań dotyczy mieszkańców Białegostoku (257) i powiatu białostockiego (90). Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku poinformowała o 22 zgonach z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

Została pochowana w reżimie sanitarnym. Okazało się, że nie była zakażona COVID-19