Makabryczne morderstwo 23-letniej Pauliny. Jej były chłopak przyznał się do zabójstwa

i

Autor: Policja Podlaska/KWP Białystok Makabryczne morderstwo 23-letniej Pauliny. Jej były chłopak przyznał się do zabójstwa

Makabryczne morderstwo 23-letniej Pauliny. Jej były chłopak przyznał się do zabójstwa. Wstrząsający opis zbrodni [ZDJĘCIA]

2020-05-08 11:59

Pochodząca z woj. podlaskiego 23-letnia Paulina zaginęła ponad dwa miesiące temu. Niedawno do jej zamordowania przyznał się jej były chłopak - Patryk D. Mężczyzna jest podejrzewany o to, że udusił, poćwiartował i zakopał na polu swoją byłą dziewczynę. Jak ustalił Fakt, zarówno Patryk, jak i Paulina byli zafascynowani "horrorami, śmiercią, okultyzmem, czarownicami".

23-letnia Paulina P. urodziła się w małej wsi niedaleko Nowogrodu w powiecie łomżyńskim. Mieszkała jednak w Warszawie w wynajmowanym razem z koleżanką mieszkaniu. Według ustaleń policjantów, kobieta 8 marca zabrała swoje osobiste rzeczy i przyjechała do Nowego Dworu Gdańskiego (woj. pomorskie), aby spotkać się tam ze swoim były chłopakiem. Od tamtej pory ślad po 23-letniej Paulinie zaginął.

Teraz wiadomo, że młoda Podlasianka nie żyje. Do zabójstwa kobiety przyznał się jej były chłopak.

- Byli ze sobą krótko. On był zaborczy, wulgarny, straszył nawet jej rodzinę. Paulina miała dość scen zazdrości i się z nim rozstała - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" koleżanka zmarłej Pauliny.

Czytaj też: Naćpany kierowca zaatakował NOŻAMI policjantów w Białymstoku. Wezwano wsparcie. Wszystko nagrała kamera [ZDJĘCIA, WIDEO]

20-letni Patryk wskazał śledczym miejsce, w którym ukrył jej rozczłonkowane ciało. Szczątki dziewczyny ukrył w workach na śmieci, które zakopał w różnych miejscach na polu we wsi Piotrowo (woj. pomorskie). Z telefonu ofiary wysłał SMS-y do jej matki, żeby jej nie szukała. Jak ustalił dziennikarz "SE", Patryk D. wpadł, bo policjanci znaleźli w jego komputerze filmy, które nagrał w trakcie ćwiartowania ciała kobiety. Mężczyzna znajduje się teraz w areszcie i czeka na proces.

Czytaj też: To był koszmarny wypadek. Zginęli policjanci CBŚP. Konwojowali zatrzymanego

Dziennikarzowi SE udało się porozmawiać z kolegą mężczyzny:

- Słuchał metalu, interesował się gotykiem, satanizmem, bronią rycerską. Z pasją opowiadał o zabijaniu. Chwalił się, że „porozpruwał nożem” małe kotki. Robił wrażenie sympatycznego, ale był psycholem. Nikt w klasie go nie lubił - wspomina jego znajomy z liceum.

Czytaj też: Białystok. "Przez proboszcza nie mogłem wypełnić ostatniej woli mojego taty" [ZDJĘCIA]

Z kolei Fakt.pl dotarł do informacji, z których wynika, że zarówno Patryk, jak i Paulina mogli mieć podobne zainteresowania. Dziennikarze "Faktu" znaleźli profil społecznościowy należący do 23-latki. Kobieta udostępniła infografikę (autorstwa kogoś innego) przedstawiająca sylwetkę człowieka. Autor "instrukcji" informuje m.in, że ludzkie płuca mają dużo żelaza, a pokrojona szyja nadaje się do przygotowania węgierskiego gulaszu.

20-letniemu Patrykowi za zabójstwo grozi dożywotnie pozbawienie wolności.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj!

Poszukiwana 16 latka odnaleziona w płytkim grobie. Zbrodni dokonali koledzy?