Chodziło o NAGIE zdjęcia. Młode kobiety zaprosiły 24-latka do domu. Mężczyzna przeżył piekło [FOTO]

i

Autor: KMP Białystok Zgodnie z Kodeksem karnym za usiłowanie rozboju przy użyciu noża grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Chodziło o NAGIE zdjęcia. Młode kobiety zaprosiły 24-latka do domu. Mężczyzna przeżył piekło [FOTO]

2020-09-23 12:03

Do tego szokującego zdarzenia doszło w jednym z mieszkań na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Dwie kobiety są podejrzane o usiłowanie rozboju na 24-latku. Napastniczki zaprosiły mężczyznę do mieszkania, a potem grożąc nożem i szczując psem, zażądały od niego 10 tysięcy złotych. W przeciwnym razie, miały opublikować w sieci jego nagie zdjęcia.

Policjanci z Białegostoku zatrzymali 21 i 22-latkę, które są podejrzane o usiłowanie rozboju. Do zdarzenia doszło w ubiegłą środę, na osiedlu Nowe Miasto w Białymstoku. Napastniczki zaprosiły 24-latka do mieszkania. - Chwilę później, kobiety przykładając mężczyźnie nóż do twarzy i szczując psem, zażądały od pokrzywdzonego 10 tysięcy złotych - informuje oficer prasowy policji w Białymstoku.

Kobiety zagroziły, że jeżeli mężczyzna nie spełni ich żądań, opublikują w internecie jego nagie zdjęcia. Mężczyzna po wyjściu z mieszkania, od razu powiadomił o całym zdarzeniu policjantów, którzy jeszcze tego samego dnia zatrzymali napastniczki w ich miejscu zamieszkania. 21 i 22-latka usłyszały już zarzuty usiłowania rozboju. Decyzją sądu obie kobiety trafiły na 3 miesiące do aresztu.

Zgodnie z Kodeksem karnym za usiłowanie rozboju przy użyciu noża grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Podlaskie. Chciał pochwalić się przed kolegą. Kolega doniósł do ZUS

Fryzjerka szarpała się z kozą o kwiaty