Młody mężczyzna złapany na ul. Rocha w Białymstoku. Grozi mu do 10 lat więzienia

i

Autor: Pixabay Młody mężczyzna złapany na ul. Rocha w Białymstoku. Grozi mu do 10 lat więzienia

Młody mężczyzna złapany na ul. Rocha w Białymstoku. Grozi mu do 10 lat więzienia

2020-12-02 12:54

Przy 20-latku policjanci znaleźli niewielką ilość marihuany, w jego domu natomiast, ponad 120 gramów marihuany. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do tej sytuacji doszło w miniony piątek na ul. św. Rocha w Białymstoku. Około godz. 16 policjanci zauważyli młodego mężczyzna, który zachowywał się nerwowo. Na widok funkcjonariuszy przyśpieszył kroku.

- Policjanci postanowili sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania - informuje oficer prasowy policji w Białymstoku. - Już po chwili wszystko wyszło na jaw. Mundurowi znaleźli przy 20-latku niewielką ilość suszu roślinnego.

Wstępne badanie narkotestem wykazało, że jest to marihuana. W domu 20-latka policjanci znaleźli ponad 120 gramów marihuany. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu 20-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków w Polsce grozi kara od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności. 

Syn Zenka Martyniuka stanął przed sądem za narkotyki! Zapadł wyrok: 5 miesięcy prac społecznych