Nagła śmierć naczelnika z białostockiej policji! Mł. insp. Mieczysław Grajewski miał 51 lat

i

Autor: Podlaska Policja, pixabay.com Nagła śmierć naczelnika z białostockiej policji! Mł. insp. Mieczysław Grajewski miał 51 lat

Nagła śmierć naczelnika z białostockiej policji! Mł. insp. Mieczysław Grajewski miał 51 lat

2022-02-01 16:43

Żałoba w podlaskiej policji! W niedzielę (30 stycznia) w wieku 51 lat zmarł mł. insp. Mieczysław Grajewski. - Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmawiał pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty i życzliwy - mówią koledzy i koleżanki z komendy.

Nagła śmierć naczelnika Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku

Mł. insp. Mieczysław Grajewski rozpoczął służbę w 1997 roku i związany był z podlaskim garnizonem, gdzie stawiał kolejne kroki na swojej zawodowej drodze. Od 2017 roku pełnił funkcję naczelnika Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Srebrną i Brązową Odznaką Zasłużony Policjant.

Czytaj także: Granica polsko-białoruska. Pocisk spadł na posterunek! "Nie wiemy, czy będą strzelać z amunicji ślepej, czy z ostrej"

- Był zawsze otwarty na potrzeby innych, nigdy nie odmawiał pomocy. Na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, życzliwy i uczynny kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze pomocnym i gotowym poświęcić każdemu swój czas. Odszedł od nas nagle. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a nas wszystkich, którzy z nim pracowali, w głębokim żalu. W sercach naszych i pamięci trwać będzie na zawsze - mówią współpracownicy zmarłego funkcjonariusza. 

Sonda
Czy masz zaufanie do policji?
Policja wyjaśnia czy ktoś próbował otruć radnego na sesji Rady Gminy