Suwałki. Czterech mężczyzn aresztowanych za posiadanie narkotyków

i

Autor: KMP Suwałki/KAS W jednym z lokali gastronomicznych w Suwałkach (woj. podlaskie) policjanci oraz funkcjonariusze KAS zatrzymali czterech młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu 27, 29-latek i dwóch 28-latków najbliższy miesiąc spędzą w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Nalot na lokal gastronomiczny. Nie chcieli otworzyć, ale szybko zmienili zdanie [ZDJĘCIA]

2020-12-09 8:29

W jednym z lokali gastronomicznych w Suwałkach (woj. podlaskie) policjanci oraz funkcjonariusze KAS zatrzymali czterech młodych mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu 27, 29-latek i dwóch 28-latków najbliższy miesiąc spędzą w areszcie. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Suwałk zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej, w ubiegłym tygodniu weszli do jednego z lokali gastronomicznych na terenie miasta.

- Początkowo osoby będące w pomieszczeniu nie otwierały drzwi mundurowym - informuje oficer prasowy policji. - Zmieniły zdanie dopiero jak usłyszały dźwięk sprzętu do wyważania drzwi.

W lokalu funkcjonariusze zastali czterech mężczyzn w wieku od 27 do 29 lat. Mundurowi od razu wyczuli w pomieszczeniu silny zapach marihuany. W lokalu zabezpieczono łącznie ponad 56 gramów suszu roślinnego. Mężczyźni ukryli narkotyki między innymi za fotelem i w toalecie.

Przy jednym z 28-latków znaleźli torebkę foliową z marihuaną, a w jego mieszkaniu plastikowy pojemnik z taką samą substancją.

Funkcjonariusze zatrzymali 27, 29-latka i dwóch 28-latków, którzy trafili do policyjnego aresztu. Mieszkańcy Suwałk usłyszeli już zarzuty posiadania wspólnie i w porozumieniu znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzą w areszcie.

Czytaj też: Orgie z udziałem panienek w Suwałkach. Dzielnicowy SZYBKO rozwiązał problem [FOTO]

Groby zagranicznych gwiazd cz. 2 - AIDS, narkotyki i straszny wypadek | Niezapomniani