Narkotyki w powiecie suwalski. 5 tysięcy tabletek ecstasy, pół kilograma amfetaminy i marihuana

i

Autor: KMP Suwałki Narkotyki w powiecie suwalski. 5 tysięcy tabletek ecstasy, pół kilograma amfetaminy i marihuana

Narkotyki w powiecie suwalski. 5 tysięcy tabletek ecstasy, pół kilograma amfetaminy i marihuana

2019-03-28 12:06

Policjanci zabezpieczyli 4911 tabletek ecstasy, ponad pół kilograma amfetaminy oraz ponad 5 gramów marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali dwie osoby, którzy posiadały te narkotyki. Zarówno 42- latek, jak i 41- latka usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających. Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Podlascy policjanci wspierani przez funkcjonariuszy CBŚP i Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu suwalskiego może posiadać narkotyki. Ustalenia mundurowych potwierdziły się.

Czytaj także: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku. Projektant malował wcześniej murale z wizerunkiem Jana Pawła II i Lecha Wałęsy

W piątek zatrzymali do kontroli 42-letniego kierowcę audi.

- W samochodzie funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli 4911 tabletek różnego koloru oraz 5 torebek foliowych z zawartością białego proszku - informuje oficer prasowy KMP w Suwałkach. - Przy pasażerce ujawnili kolejnych 11 torebek foliowych, także z zawartością białego proszku.

W pomieszczeniach zajmowanych przez mężczyznę policjanci odnaleźli jeszcze 10 torebek foliowych z zawartością białego proszku i 3 torebki z zawartością suszu roślinnego.

Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczone substancje, to ecstasy, amfetamina i marihuana. Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie.

Zobacz także:

Big Brother. Juszes, czyli Justyna Żak z Białegostoku w nowym reality show. Ma 26 lat i jest weganką [ZDJĘCIA]

Rowerzystka w centrum Białegostoku rozcięła sobie udo. Straciła przytomność

Kładka Waniewo-Śliwno. Platforma przewróciła się. Ludzie wpadli do lodowatej wody [ZDJĘCIA, WIDEO]