Nieprzytomna 34-latka w samochodzie. Liczyła się każda minuta

i

Autor: jch Nieprzytomna 34-latka w samochodzie. Liczyła się każda minuta

Został tylko zderzak. 34-latka potrzebowała pomocy. Liczyła się każda minuta

2022-03-11 10:54

Dzielnicowi z Kolna (woj. podlaskie) w porę odnaleźli nieprzytomną 34-latkę. - Kobieta znalazła się w sytuacji zagrożenia życia. Na czas trafiła pod opiekę lekarzy - informuje oficer prasowy policji w Kolnie.

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło w czwartek przed południem. Policjanci z Kolna otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji w gminie Turośl kobieta rozbiła dwa zaparkowane tam samochody i odjechała w nieznanym kierunku. Na posesji został tylko zderzak z jej samochodu. - Najbliżsi w rozmowie z dzielnicowymi przyznali, że martwią się o jej zdrowie i życie. Dzielnicowi widząc powagę sytuacji natychmiast rozpoczęli poszukiwania - informuje oficer prasowy KPP w Kolnie. Około dwa kilometry od posesji policjanci zauważyli stojący na polu poszukiwany samochód. Miał on włączony silnik, a w środku była nieprzytomna już kobieta. Policjanci wyciągnęli ją na zewnątrz i udzieli pierwszej pomocy. 34-latka w porę trafiła pod opiekę lekarzy. Czytaj też: Kobieta z Podlasia pojechała po jajka. Mówiła, że przepisy jej nie obowiązują

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

Całodobowe centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym 800 70 22 22 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212 Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108 Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123 pokonackryzys.plW sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy depresja to problem, z którym walczy się w Polsce w odpowiedni sposób?
Poradnik Zdrowie: depresja a uwarunkowania genetyczne i socjologiczne