Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ze wspaniałym wyróżnieniem. Fani: Należy się!

i

Autor: Fokus TV Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ze wspaniałym wyróżnieniem. Fani: Należy się!

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk świętuje. Mnóstwo gratulacji!

2022-03-11 11:26

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ma dziś (11.03.22) swoje święto. 35-letnia gwiazda serialu o podlaskich rolnikach to sołtys wsi Laszki (woj. podlaskie) i właśnie w piątek przypada Dzień Sołtysa. Z tej okazji kobieta otrzymała od wojewody podlaskiego piękny dyplom. Fani przesympatycznej gospodyni Rancza Laszki rozpływają się w gratulacjach.

Rolnicy. Podlasie. W piątek (11 marca 2022) w całej Polsce obchodzimy tzw. "dzień sołtysa". Jest to święto, w którym dziękujemy sołtysom za ich wysiłek włożony w pracę na rzecz rozwoju polskiej wsi. Do obowiązków sołtysów należy m.in. zwoływanie zebrań wiejskich, realizowanie uchwał rady gminy czy też pobieranie podatku rolnego. W województwie podlaskim jest 3300 sołtysów. Emilia Korolczuk, bohaterka serialu Rolnicy. Podlasie, jest sołtysem wsi Laszki koło Zabłudowa. Z okazji dnia sołtysa 35-letnia sołtys Laszek dostała pamiątkowy dyplom od wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego. W czwartek kobieta pochwaliła się tym wyróżnieniem w internecie. - Taki zaszczyt mnie spotkał w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku w przeddzień Dnia Sołtysa - napisała na swoim fanpage'u. Rolniczka została wyróżniona "za promocję Rolników Podlasia w mediach ogólnopolskich". Post zdobył ponad 2 tys. reakcji i ponad 200 komentarzy z gratulacjami i życzeniami od fanów: "należy się pani, brawo pani sołtys, gratulacje należy się za piękną pracę i postawę wobec zwierząt gospodarskich". - Wielka zasługa jeszcze większe owacje jesteś wielka o dobrym sercu - napisała Irena. Czytaj też: Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk do polityki? "Super gospodyni"

Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk ma dziś swoje święto. Ależ wyróżnienie! [ZDJĘCIE]

i

Autor: Podlaski Urząd Wojewódzki Rolnicy. Podlasie. Emilia Korolczuk otrzymuje dyplom od wojewody podlaskiego Bohdana Paszkowskiego.

Dzień Sołtysa 2022: Emilia Korolczuk, sołtys wsi Laszki, wyróżniona przez wojewodę podlaskiego

W czwartek (10.03.22) Emilia Korolczuk była obecna na uroczystym spotkaniu w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim, gdzie wojewoda podlaski wraz z innymi samorządowcami wręczył pamiątkowe grawertony. 20 sołtysów odebrało je za wieloletnią służbę na rzecz sołectwa, a 10 sołtysek zostało wyróżnionych za zaangażowanie w działalność w kołach gospodyń wiejskich. To właśnie wtedy gwiazda serialu Rolnicy. Podlasie otrzymała wyróżnienie za promocję podlaskich rolników w ogólnopolskich mediach.- Chciałbym Państwu podziękować za ogromny wkład w kształtowanie naszego państwa, które opiera się przecież na wspólnotach lokalnych. Życzę wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, dobrych pomysłów i poparcia społecznego, aktywujcie swoje lokalne wspólnoty i niech nie zabraknie Wam energii do tego - mówił do sołtysów wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski. Zobacz też: Rolnicy. Podlasie. "Czemu ty zawsze odkładasz?". Znowu robota w Plutyczach [WIDEO]

Gdzie i jak mieszkają bohaterowie serialu Rolnicy. Podlasie?

Zobacz zdjęcia: Rolnicy. Podlasie - Emilia Korolczuk

Sonda
Kogo bardziej lubisz oglądać w serialu Rolnicy. Podlasie? Emilkę czy Gienka i Andrzeja?