Nowy autobus na ulicach Białegostoku. To kolejne dzieło Sławomira Gawryluka

i

Autor: Sławomir Gawryluk/Podlaska Akademia Fotografii Nowy autobus na ulicach Białegostoku. To kolejne dzieło Sławomira Gawryluka

Nowy autobus na ulicach Białegostoku. To kolejne dzieło Sławomira Gawryluka

2019-01-31 13:38

Oczywiście ten autobus jest efektem fotomontażu, ale przyznacie chyba, że taki autobus na ulicach Białegostoku byłby mega atrakcją?

Znany białostocki fotograf Sławomir Gawryluk udostępnił kolejną grafikę swojego autorstwa. Chociaż jak sam skromnie zauważa, że nie jest to coś wybitnego, to nam ta grafika jak najbardziej się podoba! Jak myślicie, czy taki autobus sprawdziłby się na białostockich ulicach? Pomijamy w tym momencie oczywisty fakt, że pojazd ma tylko dwa koła i raczej nie utrzyma się zbyt długo na jezdni.

Przy okazji przypominamy też prawdziwy hit autorstwa pana Sławomira: Kanał Kościuszki w Białymstoku. Mamy dowód! [ZDJĘCIE DNIA]

Zapraszamy też na stronę Podlaska Akademia Fotografii, którą prowadzi Sławomir Gawryluk.

Więcej unikalnych zdjęć Białegostoku i regionu znajdziecie tutaj ZDJĘCIE DNIA

Jeżeli masz w swojej kolekcji ciekawe, unikalne czy po prostu ładne zdjęcia to wyślij je do nas. Opublikujemy je na naszym portalu jako "ZDJĘCIE DNIA". Wysyłajcie nam zdjęcia na fanpage ESKA INFO Białystok lub bezpośrednio na adres bialystok.eskainfo@grupazpr.pl.