Osiedle Piasta. Po kłótni z dziewczyną uderzył pięścią w szybę i wybiegł z domu. Policjanci znaleźli go po śladach krwi

i

Autor: Fotolia Osiedle Piasta. Po kłótni z dziewczyną uderzył pięścią w szybę i wybiegł z domu. Policjanci znaleźli go po śladach krwi

Osiedle Piasta. Po kłótni z dziewczyną uderzył pięścią w szybę i wybiegł z domu. Policjanci znaleźli go po śladach krwi

2019-01-18 13:46

Ta kłótnia mogła skończyć się tragicznie. Mężczyzna po kłótni ze swoją dziewczyną uderzył pięścią w szybę i wybiegł z domu. Znaleźli go policjanci. Mężczyzna pilnie potrzebował pomocy. "Zraniony co chwila tracił przytomność" - relacjonuje oficer prasowy policji.

Działo się to wszystko w czwartek około godziny 19. Na policję zadzwoniła przerażona kobieta, której chłopak podczas kłótni uderzył pięścią w szybę, po czym z zakrwawionym przedramieniem wybiegł z domu. Było to na osiedlu Piasta. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Czytaj także: Zboczeniec w Białymstoku. Grasuje na osiedlu Białostoczek. Szuka go policja

Funkcjonariusze na klatce schodowej jednego z bloków zauważyli ślady krwi. Idąc za śladami dotarli do mieszkania, w którym był poszukiwany mężczyzna. W środku policjanci zastali mężczyznę z raną przedramienia, która obficie krwawiła. Sytuacja była poważna, bo ranny tracił przytomność.

- Mundurowi natychmiast ruszyli do działania - informuje oficer prasowy policji. - Z pomocą służbowego opatrunku, będącego na wyposażeniu funkcjonariuszy, zaopatrzyli uraz i zatamowali krwawienie. Monitorowali także jego czynności życiowe, gdyż zraniony co chwilę tracił przytomność.

Po przyjeździe załogi pogotowia ratunkowego przekazali rannego pod ich dalszą opiekę.

Czytaj także: Atak zimy w Białymstoku. Totalny paraliż miasta. Policja nie wpuszczała TIR-ów [ZDJĘCIA, WIDEO]