Paszport w Białymstoku? Kolejki mają być krótsze

i

Autor: Pixabay Paszport w Białymstoku? Kolejki mają być krótsze

Paszport w Białymstoku? Kolejki mają być krótsze

2019-03-29 12:20

Podlaski Urząd Wojewódzki zapowiada, że usprawni obsługę klientów Oddziału Paszportowego w Białymstoku.

Więcej numerków w biletomacie, większy limit rezerwacji w kolejce internetowej, pięć stanowisk obsługi klienta oraz – od kwietnia – biuro czynne w każdą drugą sobotę miesiąca. Podlaski Urząd Wojewódzki zapowiada usprawnienie obsługi klientów Oddziału Paszportowego w Białymstoku.

Czytaj także: Białostoczanka Justyna Żak złamała regulamin Big Brothera. Były łzy [WIDEO, ZDJĘCIA]

- Od  29 marca zwiększamy limit biletów – tradycyjnych papierowych numerków – do 160 dziennie - informuje Sylwia Taha-Borowik z Urządu Wojewódzkiego. - Bilety możesz pobrać w naszym kolejkomacie w Oddziale Paszportowym przy ul. Bema 4 w Białymstoku. System kolejkowy zaczyna działać w poniedziałki o 7:00, a od wtorku do piątku od 7:30.

Zwiększona zostanie również liczba rezerwacji internetowych – do 32 w poniedziałek oraz do 30 od wtorku do piątku. Rejestracja internetowa kolejki jest dostępna pod TYM adresem. Zwiększyła sie obsada kadrowa obsługująca klientów w biurze w Białymstoku. "Dzięki temu wnioski paszportowe będą przyjmowane w pięciu stanowiskach" - dodaje Sylwia Taha-Borowik. Od kwietnia Oddział Paszportowy w Białymstoku będzie pracować w każdą drugą sobotę miesiąca.

Zobacz także:

Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku. Projektant malował wcześniej murale z wizerunkiem Jana Pawła II i Lecha Wałęsy

Gastro Śledzik Party w Restauracji Mozart. Zobacz, jak się bawiła białostocka branża gastronomiczna! [ZDJĘCIA]

Zabawa w klubie Rokoko 2.0 [ZDJĘCIA]