Piękne! To pierwsze TROJACZKI w historii gminy Kołaki Kościelne. Wójt podarował im prezent [FOTO]

i

Autor: UG Kołaki Kościelne Piękne! To pierwsze TROJACZKI w historii gminy Kołaki Kościelne. Wójt podarował im prezent [FOTO]

Piękne! To pierwsze TROJACZKI w historii gminy Kołaki Kościelne. Wójt podarował im prezent [FOTO]

2020-12-04 10:01

Niedawno w USK w Białymstoku urodziły się trojaczki. Szczęśliwa rodzina pochodzi z małej wsi niedaleko Zambrowa. W środę odwiedził ich wójt gminy Kołaki Kościelne. Sylwester Jaworowski przekazał rodzicom trojaczków specjalny wózek.

7 października w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku urodziły się trojaczki: Szymon, Bartosz i Kacper. Szymon ważył 1900 gram i mierzył 47 centymetrów, Bartosz 1730 g i 45 cm, a najmniejszy Kacper 1510 g i 43 cm. 

W środę 2 grudnia szczęśliwą rodzinę mieszkającą we wsi Szczodruchy pod Zambrowem odwiedził wójt gminy Kołaki Kościelne - Sylwester Jaworowski wraz z przewodniczącą rady gminy Kołaki Kościelne Anną Kulesza. Piękni chłopcy są pierwszymi w historii trojaczkami w tej gminie.

Wójt Sylwester Jaworowski przekazał dumnym rodzicom serdeczne gratulacje, życzenia oraz prezent w postaci wózka dla trojaczków, który na pewno przyda się rodzicom, co widać na zdjęciu.

Czytaj też: Anna z Białegostoku urodziła Marysię. Dziewczynkę czekają prawdopodobnie 3 operacje [FOTO]

Zarażona koronawirusem, w śpiączce, urodziła dziecko.