Pogoda na Wielkanoc 2019. Jaka pogoda w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny w Białymstoku? Sprawdź!

i

Autor: Jacek Chlewicki Pogoda na Wielkanoc 2019. Jaka pogoda w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny w Białymstoku? Sprawdź!

Pogoda na Wielkanoc 2019. Jaka pogoda w Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny w Białymstoku? Sprawdź!

2019-04-09 9:00

Wielkanoc już tuż, tuż. Pewnie zastanawiacie się, jaka będzie pogoda w tych dniach w Białymstoku? Ostatnie dni mogły nam dać złudną nadzieję, że będzie ciepło i słonecznie, ale niestety.. tak nie będzie. Już za kilka dni wróci chłód i deszcz.

Do święcenia koszyczka w krótkim rękawku, czy w ciepłej kurtce? Postanowiliśmy sprawdzić, jaka pogoda będzie w te święta wielkanocne w Białymstoku. Nie mamy dobrych informacji. O ile sobota jeszcze będzie znośna, bo 19°C i niewielkie opady deszczu to jeszcze nie tragedia, o tyle w święta będzie szaro, zimno i ponuro. Wiec póki co korzystajmy z ciepłej wiosennej aury, bo wkrótce to się zmieni.

Czytaj także: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku - tak będzie wyglądał. Zobacz oficjalny projekt. Martyniuk: "Jestem bardzo zaszczycony" [ZDJĘCIA, WIDEO]

Zatem wyjeżdżając do rodziny na święta pamiętajmy, aby zabrać ze sobą dobry humor i pozytywne nastawienie. Pogoda będzie robiła wszystko, abyśmy byli senni. Biomet będzie niekorzystny.

Pogoda na Wielkanoc - niedziela, 21.04.2019 - Białystok

Będzie chłodno. Na niedzielę synoptycy przewidują 12°C i opady deszczu. Odczuwalna temperatura wyniesie jeszcze mnie, bo 11°C.  Chmury przesłonią 100 % nieba. Będzie też nieźle wiało, w porywach nawet do 40 km/h. Może lepiej będzie drugiego dnia świąt?

Pogoda na Poniedziałek Wielkanocny - 22.04.2019 - Białystok

Niestety pogoda w Lany Poniedziałek będzie równie nieprzyjemna, co pierwszego dnia świąt. Temperatura nie przekroczy 12°C. Z chmur, które przesłonią całe niebo, będzie padał deszcz. 

Źródło: TwojaPogoda.pl

Zobacz wideo: Mural Zenka Martyniuka w Białymstoku. Marszałek woj. podlaskiego śpiewa disco polo